Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gondolkodtál már öngyilkosságo...

Gondolkodtál már öngyilkosságon? Miért nem tetted meg?

Figyelt kérdés
nem akarok meghalni, csak érdeklődöm.
2009. okt. 15. 21:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

igen,gondolkodtam és gondolkodom is

talán azért nem,mert olyan személy vagyok SAJNOS :S aki mindig lát reményt.aki mégha nagyon is szenved,akkor is elhiszi,h. például az aki miatt szenved,megváltozhat :S ezzel magamat kínozom,de nem tehetek ellene :S szeretek élni,de nem jó az életem.de ha valami nagyobb dolog történne,akkor megtenném.gyógyszerekkel

2009. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz teljes,mint az uccsó és én is gyógyszerrel szintén..oylan,mintha én írtam volna:D
2009. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Az öngyilkosok 90% csak játssza az agyát és a figyelmét akarja felhívni a környezetében élőknek, hogy nem foglalkoznak velük, de ők nem teljesen tisztán gondolkodnak. Amúgy, ha én esetleg öngyilkos lennék a fél világ kihalna... nehogymá csak én haljak meg!
2009. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

már igen de nem tettem meg

a Vallásos vagyok félek a pokolra jutástól

b rokonaim ismerőseim miatt

2009. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem gondolkozott még rajta? Szerintem nincs olyan ember... Egyébként meg hülyeség, mival, ha pont a kövtkező napon jött volna minden rendbe? Szopás..
2009. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
én rengetegszer gondolkodtam már rajta. de nem tenném meg, akkor se tettem volna meg, csak rettentően utáltam az életemet, és annál még a halál is jobb lett volna. csak lemaradtam volna a jó dolgokról is, az meg úgy már elég rideg.
2009. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen,egyszer aztán eltelt egy óra és nem tettem meg. Öszintén aki megakarja tenni az nem beszél róla senkinek csak megteszi, és biztos a dolgában.teljesen más az valag tini akik szándékosan beszednek valami gagyi gyógyszert és szaladnak anyukához,hogy meg fognak halni,ez csak figyelem felkeltés.
2009. okt. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
Én megtettem.
2009. okt. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
azért megnézhetted volna a wikipédián hogy 17 db-tól lehet meghalni xDD
2009. okt. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
nekem volt öngyilkossági kisérletem, nem az ilyen érfelvágós dolog, hanem 2 doboz nyugtató, rá egy üveg bor, és kész. ha tesóm éjjel nem jön ki a konyhába vizet inni, akkor meghalok. 2 percre voltam a haláltól...:'( soha többet nem csinálok ilyet! :(
2009. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!