Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokszor wan sírós kedvem,...

Adrika30 kérdése:

Sokszor wan sírós kedvem, magyaráza hosszú?

Figyelt kérdés
Sokszor sírós kedvem wan de magamba folytom,Lécci tudnátok segíteni igaz nem sokat tudtok de lécci próbáljatok meg:( Nem szeretném h lássák h sírok azért folytom magamba,kikéne kicsit kapcsolódnom de nagyon szülőhöz vagyok kötve elég ciki és nem bírom kisírni magam sehol:((
2011. aug. 28. 21:25
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
hát most nem azért, de az írásodból ítélve, jó kis büdös r*banc lehetsz...
2011. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell ennyire felhúzni magatokat a W betűn,engem is tisztára idegesít,de nem ennyire,és én nem így válaszolnék,elég bátornak,támadónak tűnsz,és nem értem mi okod van sírni...mondd el! (vagy ha nem tudod akk ne)
2011. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

büdös r*banc a jó édes nénikéd-.-"

már megvolt kisírtam magam jól esett.

2011. szept. 10. 12:03
 34/34 anonim ***** válasza:

Ilyen 14 éves kislány lehetsz aki belebújik a DC cipőbe vagy a Converse-be és nagyoskodik az emo gangban 8DDD

EmoGirl

Wiszlát :DD

2011. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!