Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi jutna először eszetekbe,...

Mi jutna először eszetekbe, ha meglátnátok az utcán?

Figyelt kérdés
Én egy 14 éves lány vagyok és 185cm. Csak őszintét! Nem fog rosszul esni. Viszont kíméljetek a kérdésre való rosszindulatú megjegyzésektől!
2011. aug. 31. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Most min kell meglepődni? Ugyan úgy néznék rád, mint más ilyen korú lányra. MIért lennél különlegesebb?
2011. aug. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Azt, hogy "jé, csak 4 cm-el vagy magasabb nálam"
2011. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem különlegesebbnek érzem magam. Hanem nagyon sokan megbámulnak az utcán vagy összesúgnak és már nagyon rosszul esik. Arra lennék kíváncsi, hogy vajon mire gondolhatnak ilyenkor.
2011. aug. 31. 15:31
 4/10 anonim ***** válasza:

Legyél modell, vagy kosárlabdázó.

Én szeretem a magas lányokat:)

2011. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Főleg arra lennék kíváncsi hogy ennyi idős korban nem fura-e?
2011. aug. 31. 15:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Én meg egy 172 magas fiú vagyok (20, szóval már nem növök).


Na és te mit szólnál ha kedvesen rád mosolyognék? :)



És a többi magas lánnyal is úgy vagyok, hogy sajnálom a társadalmi elvárások áldozatait, miszerint a fiúnak illik magasabbnak lenni a párban.....Sajnálom hogy néhányan emiatt nem mernek ismerkedni...


(Én simán jól érzem magam magasabb lány mellett de nem minden lány tudja leszarni hogy akik meglátnak minket esetleg furán néznek ránk...)

2011. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és nem fura hogy ennyi idősen vagy ilyen magas.. A lányok kb ebben a korban fejezik be a növekedést, szóval 14évesen általában már olyan magasok amilyen magasok egyáltalán lesznek...
2011. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2011. aug. 31. 15:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát minimum rádküldeném a sintéreket, hogy elszabadult egy zsiráf az állatkertből. Amúgy nem... Nincs ebben semmi érdekes.
2011. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én kifejezetten szeretem a magas lányokat. Barátnőm pl. hatodikos kora óta 180 cm és C-kosaras melltartót hord. Bizony néhány évig elég furcsán néztek rá, de most már csak szimplán nyálcsorgatva :D Eljön még a te időd ;)
2011. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!