Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, hogy engem...

Az normális, hogy engem abszolut nem vonz a pia, sőt taszít?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, most mentem egyetemre, és a gólyatáborban mindenki ivott mint állat, előzőleg pedig a gimiben az osztálykirándulások voltak ilyenek... Én sose értettem mi a jó a piában, nekem egyik se ízlik, max a bor, de abból is kb évente 2 decit iszom. Ez így oké, csak már gimiben is szar érzés volt hogy mindenki ivott meg röhögött én meg nem szóltam semmit csak ültem... A barátaim nem néztek ki emiatt, de mégis olyan szar érzés, mert azt érzem hogy emiatt kimaradok a társaságból meg ilyesmi... Én nem tudom... Nem is érzem magam olyan nagynak hogy én most italozzak ott... Meg nem is kívánom. Most mit lehet csinálni?
2011. szept. 2. 23:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel kb de épp ezért a társaság miatt iszok egy kicsit és akkor nincs gáz persze ügyelek rá hogy ne sokat
2011. szept. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Tudom milyen.. engem a munkahelyemen piszkálnak azzal, hogy nem iszom.

De ne hagyd, hogy rávegyenek!

Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Persze, hogy normális. Ez a normális!

2011. szept. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%

ez van, ugyanis elérik hogy nagymenőnek gondold őket. és lenéznek ha nem iszol(ha a barátaid nem is de a többség)


sztem igyál nyugodtan én is ezt teszem ,másképp szarul érzem magam a "haverokkal" .nem igaz barátok csak arra valók hogy piáljunk, de velük csak felszabadultan érzem jól magam ,ezért iszom.

2011. szept. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én sem iszom... hál' Istennek!

Én szeretnék sokáig élni... engem is utálnak mert nem iszom... de... ez van :)

2011. szept. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hát nekem nincs is szükségem "haverokra"...

Egy jó barátot szeretnék és akkor nem érdekelne senki más...

2011. szept. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Engem is mindig piszkáltak, a végén már azt hittem, erőszakkal belém töltik -.-' De ami igazán zavart, hogy CSAK a piálásról szólt minden.

Én pia nélkül is tudtam bulizni, ők még azzal sem.

Remélem nálad jobb a helyzet, teljesen normális vagy, emiatt ne aggódj :)

2011. szept. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

23:57 nekem van egy nagyon jó barátom ,de az a gond h nem találkozhatok vele minden nap, mikor találkozunk mindig feldob meg minden, de suliba sokszor van sz.r kedvem mikor a partyarcok röhögcsélnek

18f

2011. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, hozzád mehetek feleségül?


Komolyra fordítva a szót. Én 20 éves lány vagyok, és most ősszel elkezdem az egyetemet. Nem iszom, nem dohányzom, nem drogozom. Emiatt sokszor kívülállónak érzem magam. A szüleim szigorúan neveltek, nálunk nem divat az italozás. Én szeretek bulizni, táncolni, de mindezt alkohol nélkül. Sajnos azonban a gimis osztálytársaim nagy része alkohol nélkül el sem indult sehová. Számomra viszont rendkívül visszataszító és kiábrándító egy részeg látványa. Undorító ahogy az emberek pohár sörrel a kezükben részegen tántorognak és hánynak. Egyszerűen képtelen vagyok megérteni, h miért jó vkinek, ha részegen teljesen ki van szolgáltatva a másiknak. Ezért nem járok el bulizni. Ha vkinek azt mondom, h én nem iszom, akkor rögtön le is ír. Pedig én egy igazán életvidám, jókedvű lány vagyok, de én képes vagyok pia nélkül is ellazulni és mulatni ha van megfelelő társaság. Most itt az egyetem, folyamatosan szervezik az ilyen-olyan bulikat, a bulik után pedig azzal dicsekednek, h ki mennyire itta le magát. A másik téma meg, h ki hányszor szexelt a gólyatáborban (ahová szintén nem mentem). Most attól rettegek, h nem fogok "normális" társakat, barátokat találni az egyetemen. Eddig még kedvesem sem volt pontosan ezért, mert nem találtam egy olyan értelmes srácot sem, aki nem iszik.

2011. szept. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
pont így vagyok én is, melyik egyetem vagy város?
2011. szept. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Szia ez normális , én sem iszom,és nem is ittam,sőt nem cigizek, semmi drog, még buliban sem voltam, nem is mennék el jó így nekem, jó tudni hogy vannak olyanok is akik tudnak pia nélkül élni,,:))17F
2011. szept. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!