Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 15/L. Lehet még barátom?

15/L. Lehet még barátom?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy én inkább csak elhülyülök...a lányokkal vagyok...és ha fiúkkal társalgok akkor is csak "barátilag"...nem tekintenek rám "úgy"...

nem azokra gondolok akik bunkó megjegyzéseket tesznek...és csak "arra" tudnak gondolni..hanem olyan fiú barátra aki szeretetből akar velem lenni..

mondjuk lehet azért is van ez mert nem szoktam kettesben lenni fiúkkal...többnyire csak "barátkozok" velük...

lehet még esélyem egy rendes, megértő barátra?...és megismerni milyen az igazi "szerelem, csók"?


2011. szept. 3. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet még esélyed??? 15 éves vagy kislány.. Atyám..
2011. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet.
2011. szept. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jah, lehet
2011. szept. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jah, igen lehet
2011. szept. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Esély az mindig van. Legfeljebb kevés. De neked 15 évesen, még NNNAAAAAAGGYON sok esélyed van erre.
2011. szept. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15 évesen lehet e még???!!! hogyne lehetne? sztem még legalább van 60 éved abba bőven belefér :)
2011. szept. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
istenem ilyen h*lye p*csát -.- ... de ha ez megnyugtat nem vagy egyedül a kortársaid legtöbbje ugyanilyen h*lye.... -.- hogy lehet ilyen kérdést feltenni ?? komolyan olvasd már el és gondolkozz már el rajta 15 éves vagy nem 40 .... mi a tökömér ne lehetne barátod . és egyáltalán mi honnan tudjuk hogy lehetne e....-.-
2011. szept. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, 12 évesen jól megmagyaráztad. Amúgy én is így vagyok, és lehet. 15/F
2011. szept. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha nem tudod mit akarsz úgy a legnehezebb,ugyanis ez jött le a szövegedből. barátként tekintesz a srácokra de mégis szeretnél kapcsolatot. változz meg vagy valamit csinálj de így nem lesz semmi
2011. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell kétségbe esni, persze, hogy lehet még barátod :) És különben én is ennyi idős vagyok és én is kb. úgy érzem magam mint te, úgyhogy kitartás :D
2011. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!