Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk, ugye ti is szoktatok...

Fiúk, ugye ti is szoktatok sírni? Annyi fiú titkolja, szégyelli.

Figyelt kérdés

Nem értem, miért. Szerintem egyáltalán nem ciki.

Na ki mennyit szokott?


2009. ápr. 22. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Én szoktam! általában azért mert néha-néha nagy dolgokról kell lemondanom és hát nem bírom ki :)!
2009. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Én van amikor sokat, van amikor szinte nem is sírok. Szerintem mindenkinek vannak olyan napjai, ami kicsit rosszabb a többinél. Na én azokon a napokon szoktam sírni. Kb. havonta 2-3X...
2009. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Én nem szoktam sírni. De másfél hónapja meghalt az apám, na akkor sírtam.
2009. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
én általába heti 2-3x de általába esténként magamban :(
2009. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a fiúk is sírnak.Az én barátom nem az a sírós fajta de amikor tavaj autobalesetben meghaltak a szülei akkor nagyon sírt.Komolyan mondom soha életemben nem láttam még ennyire sírni mint mikor akkor sírt.Amugy nagyon sajnálom hogy ilyen fiatalon elvesztette a szüleit,a rokonok nem foglalkoznak vele.Nehezen sikerült visszahoznom az életkedvét.
2009. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én bátyám a kudarctól sír, amikor annyira kimerült, és sorozatban érik a kudarcok, akkor sír...

Édesapám a Nagyi halálakor sírt, heteken át... A legváratlanabb pillanatokban tört rá, sosem láttam annyira szomorúnak őt, mint akkor.

Szoktak sírni a férfiak is, az egy hülye sztereotípia, hogy a sírás férfiatlan...

2009. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
ja a fiuk is szoktak sírni, csak nem nagy nyilvánosság előtt! Jobb, ha minél kevesebben látnak! 21/F
2009. ápr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én fiú vagyok, és szoktam sírni én is! Általában legtöbbször akkor, ha lerészegedek nagyon és egyedül maradok! De legutoljára józanul sírtam, mikor lefeküdtem éjjel az ágyamba, és eszembe jutott, hogy nincs mellettem senki(mármint barátnő) Általában a fiuk szerintem azért titkolják vagy szégyenlik az ilyet, mert az a gyengeség jele! Boldogságtól asszem csak egyszer sírtam, mikor 2-3 hónap megerőltető állandó mindennapi melónak vége lett, és hazatérhettem a családomhoz és a barátaimhoz! Ha van mellettem valaki, amikor sírok, akkor az általában olyan ember, akiben megbízok és akiről tudom, hogy soha nem árulna el! szóval nálam ez így van! 21/f
2009. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia én egy 14 éves lány vagyok barátom 16 s ő sokat sír ...s nem zavarja h ki mit gondolrola nem mindenki titkolja:):DTévedés eza dolog..Habár a nyilvánoskág elöt te sem sírsz anyit nem??

Ők se ..a buszon nem kezdesz el sírni s őksem ennyi...

2009. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát én lány vagyok, de buszon én sem szoktam...:)
2009. ápr. 25. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!