Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most ha tényleg félénk vagyok...

Most ha tényleg félénk vagyok akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen sportág hogy Spinracing,na és a barátnőmmel megbeszéltük hogy elmennénk erre,na és hát az van hogy megnéztem az oldalukat,és csak felnőtteket láttam.És így félek elmenni így ketten egyedül gyerekek..most mit csináljak?Anyukám lehet elenged de az biztos hogy én nem mennék el,mivel csak felnőttek vannak..Légyszíves segítsetek!!!!!! :(( 11/L lassan 12/L
2011. szept. 16. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,én úgy látom,hogy te ezt már eldöntötted,hogy nem szeretnél menni...Én úgy gondolom,hogy abszolút mehetnétek,mert a felnőttek nem harapnak,de ha te nem mersz menni,akkor nem tudok mit csinálni.:)

Ja,és pár évvel ezelőtt szerintem én sem mertem volna elmenni így.:)

14/L

2011. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!