Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira egyedül érzem magam,...

Annyira egyedül érzem magam, és olyan elkeseredett vagyok, hogy már azon gondolkodom, miért is élek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Hetek óta tart ez a sz.ar állapot, az utóbbi napokban meg totál kifordultam magamból egy bizonyos dolog hatására. Nem bírom tovább úgy érzem. Mit tegyek, hogy ne járjon ez a fejemben? Igazából tudom hogy hülye kérdés, mert nem lehet elterelni a gondolataimat, de annyira szarul vagyok, hogy valamit muszáj volt ide írnom most. Nem akarok így élni...


22/L


2011. szept. 18. 00:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én is pontosan így érzek most, viszont én fiú vagyok.


Azt nézem, hogy mindenki szerethet valakit csak én nem...

2011. szept. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az én sztorim baromi hosszú és bonyolult. Két év után most először érzem azt, hogy ezt már nem bírom tovább.
2011. szept. 18. 01:03
 3/18 anonim ***** válasza:
2011. szept. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:00


Miért érzed úgy, hogy nem szerethetsz senkit?

2011. szept. 18. 01:09
 5/18 anonim ***** válasza:
Szeretnéd kibeszélni magadból a gondod?
2011. szept. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Sonata90: Habár meg nem oldaná a bajt, lehetséges, hogy jót tenne ha elmondhatnám valakinek. De ez nem egyszerű sztori, sőt igen hosszú.
2011. szept. 18. 01:25
 7/18 anonim ***** válasza:
Amennyiben tényleg szeretnéd kibeszélni, úgy nyugodtan megírhatod privátban. Persze nem erőltetem, de szívesen "meghallgatlak" és ha tudok segítek is. Beszélgettem már innen olyan emberekkel, akiknek szintén problémáik voltak, de eddig még mindig csak jó visszajelzéseket kaptam :)
2011. szept. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Írtam privátot.
2011. szept. 18. 01:44
 9/18 anonim ***** válasza:

Köszönöm! Bár hozzám csak kb. 20 perc késéssel érkeznek meg az e-mailek. Most azonban megyek aludni, így most ezt nem várom már meg, de ígérem még ma válaszolok!

Jó éjt kérdező! :)

2011. szept. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én is köszönöm. Jóéjt!
2011. szept. 18. 01:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!