Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért változott meg ennyire?

Miért változott meg ennyire?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom volt általánosban. Aztán már 8.-ban változni kezdett, mindenkivel jóban akart lenni, még azokkal is, akik megvetették, bántották lelkileg, meg hasonlók. Lekezelt még azokkal is, akiket a baráti körünk minden tagja teljes szivéből gyűlölt, és amikor megkérdeztem, hogy miért csinálta, azt felelte, hogy nem tudhatja mikor fog jól jönni neki még a segítsége...

Magyarán pusztán érdekből...

Aztán jött a gimi, és a kolesz. Ezt csinálta általánosban, és most képzeljétek el, hogy mit csinál, amikor össze van zárva másik 100 sráccal.

Szemtől szemben mindenkinek a haverja, a háta mögött pedig ha valaki szidja az illetőt, ugyanúgy beszáll ő is a szidásba, hogy bevágódjon. Nem tudom, hogy mit miért tesz, és mit tesz őszintén, nem pusztán érdekből. Az az igazság, hogy van pl. akivel langyin kell beszélni, kedvesen, úgy ahogyan a bu zik szoktak egymással, hogy jóban legyen, és ezt meg is teszi a jó viszony érdekében.

Nagyon változó, hogy kivel hogy viselkedik, idegesít is néha, de amikor meg velem beszél ugye, akkor meg jólesik, mert csak barátok voltunk, meg tudja, hogy velem hogy kell beszélnie, hogy jóban legyünk.

Most akkor milyen is ő valójában?


Bocsi , ha értetlenül és hibákkal írtam le, majd javítgatom, ha nem értitek :S


2011. szept. 18. 09:22
 1/1 Walk With Me ***** válasza:
Talán még Ő sem tudja milyen valójában. Te sem tudhatod, mert Neked is csak azt a szerepet játsza, amit úgy gondol, hogy vársz tőle.
2011. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!