Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért jó, hogy szekálhat? Ő...

Miért jó, hogy szekálhat? Ő ezt élvezi? Miért változott meg ennyire?

Figyelt kérdés
Van 1 srác,akivel régen nagyon jóba voltunk. Padtársam volt,és sulin kívül is gyakran találkoztunk. Sokat hülyültünk,de csak baráti alapon. Kb 3 hónapja elkezdett szekálni. Megtudta,hogy ki tetszik nekem,és elkezdett róla lebeszélni,hogy ő milyen csúnya stb... Biztos nem azért mondta,mert tetszek neki,mert neki is volt barátnője. Vmelyik nap megmondtam neki,hha még egyszer szivat,én leöntöm vízzel. És ma annyira felidegesített,hogy leöntöttem,és utánna azt mondta,hogy nem vagyok normális stbstb...Persze mindenki az ő pártján áll,mert ő a "celeb fiú",de nem ő az első,aki így keresztbe akar tenni,pedig nem csináltam semmit.
2010. máj. 7. 19:47
 1/2 anonim válasza:
Olvass a sorok között.Szerintem eljutott a barátságotok arra a szintre,hogy lehet ő mást érez irántad.Vagy csak a nagyfiút akarja játszani a barátai előtt.Ne törődj vele.Dilis szegény!
2010. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán mondanám, hogy dilis


Nekem igy történt az Ex pasimmal. Amiután szakitottunk mindig lehordta azokat a srácokat, akikkel volt esélyem, hogy összejöjjek. Aztán 1x én is leöntöttem vizzel és úgy elkábult, mintha kénsavval öntöttem volna le. Szegény, nem vette észre, mennyire szánalmas amikor még rám mondta, hogy nem viselkedek normálisan, na de mindezeken által nem volt dilis, mert igaza volt 1 dologban

Soha a nyomorult életében nem kellett volna beavassam őt az ÉN életemben. És ez nálad is érvényes, ha már összekaptatok. Ha 1x egy kapcsolat megszakad akkor felesleges az illetőt számba venni és 1általán törődni vele. Még egy celeb fiút sem vesz senki komolyan, ha egy olyanon lovagol, aki őt számba se veszi. Ilyenkor a celeb fiúk is beégnek. Persze csak rajtad múlik, hogy képes vagy-e hanyagolni őt vagy továbbra is az ő szórakoztatási eszköze leszel


Heló

2010. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!