Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akarok holnap suliba...

Nem akarok holnap suliba menni, utáálok . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok , utálom... sok köcsög tanár... sok hülye diák cigis füves piás stb... (vannak jófejek és vannak barátaim is) Ugy utálom az egészet , most is rosszul vagyok ha rá kell gondolnom hogy holnap menni kell pfhuj


Ugy visszamennék ált iskolába ott minden olyan jo volt... az itteni barátokkal is jol elvagyok de közel sem olyan mint 3 éve volt pl 8. ban . Inkább dolgoznék már de tudom hogy kell az érettségi és emiatt vagyok ár csak itt , tudom hogy mást nem tehetek végig kell járnom de akkor is:( olyan rossz , azt akarom mint amilyen régen volt , vagy hogy dolgozzak vidáman egyedül vagy 1 jó társaságba


2011. szept. 18. 19:39
1 2
 11/14 anonim válasza:
semmi sem ment fel, egyszeruen figyelj oda masokra ne, ne szolj a tanarnak semmit csak ha o kerdez, az iskolat ki kell jarnod mert ha dolgozo ember leszel es a regi tanulmanyi gondjaid miatt nem keresed meg a havi kenyeret akkor elszamolhatsz azzal hogy azert nem akartal suliba menni mert fuveztek. a masik, valts sulit.
2011. szept. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Foglald le magae napkozben... En igy eltem tul a pesti gimim...

Pl. Olvastam valamit, elore/utolso percben megcsinaltam a hazit, kulonorara keszultem, ilyenek.


Utaltam az osztalytarsaimat mert rosszul bantak velem... Es osztalytalalkozora se fogok elmenni ugyis tudjak mar mi lesz a vegzettsegem a kis kotsogok, meg a sulis portasunk is tudta amikor visszaneztem valamiert a suliba :)))

2011. szept. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jah es melo?


En eddig csak ingyen kostolhattam bele a jovobeli korba de imadtam!!!!

Ugyh nem minde ki utqlja a munkajat...


Sot en meg akkor penzt se kaptam erte ugyebar de igy is elveztem!


Kerdezo: a baratokkkal kapcsolatba pedig altalaban az az igazsag h gyerekkent masabb ez a dolog mint felnottkent... Elkopnal a baratok. Persze ettol meg maradhat par akikkel nagyon joban vagy!

Ha most nincs ilyen akkor jarj el vmi edzesre vagy kulonorara vagy akarhova klubba - filmklub- ahol talalkozhatsz hasonlo erdeklodesu emberekkel.

2011. szept. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta? Jó a meló?
2021. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!