Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Skizofrén atya 1992 kérdése:

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

van több problémám is pl több személyiség kannibalizmus hajlam stb, stb, stb



Na, de én próbálok jó és megértő tiszta emberré válni, ennek köszönhetően 1 papnak szoktam segíteni vasárnaponként és van mikor máskor is elhív erre arra.

Én ateista vagyok tehát nem nagyon hiszek a természetfelettiben, de hogy jobb emberré váljak gondoltam mit veszíthetek, ha segítek ennek a pap bácsinak.

Vasárnap reggelenként miközben beöltözök fehér ruhába és készülődőnk olyankor elgondolkozok, hogy az 1-ik énem 1 kannibál, a másik 1 ateista a 3. pedig 1 érző, érzékeny nő.

Kérdem én mit tegyek?

Vagy nem is kellene tennem semmit?


És miért ide írtam?

És miért van bennem több személyiség?

ÉS MIÉRT TÖRLIK FOLYAMATOSAN A KÉRDÉSEIMET?

ezek nagyon nagy kérdések, de vajon lesz itt valaki aki megválaszolja ezeket nekem, és segít rajtam.

Szebb jövőt.


2011. szept. 20. 17:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

nem tudom, de valamiféle burkolt fake dejavut érzek felfedezni a irományodban.


De hidd el kérlek nem kamu jártam 4 évig pszichiáterhez, segiteni segitett abban, hogy kijöjjek a házból és, hogy ne féljek az emberektől, de a bennem lévő érzéseket, érzelmeket, személyiségeket valahogy nem is tudom, semmi sem történt semmi......semmi....csak elvesztegettem 4 évet a semmire, se barátok, se barátnők, se pedig semilyen kontaktus más emberekkel.

Miindig visszafognak, zavar, hogy ilyen vagyok és nem lehet olyan mint más, másoknak olyan ku.rva könnyű minden.


Egy átlag ember véghez szeretne vinni legyen kb 1 óra.Nekem ez több hét.

2011. szept. 20. 17:25
 12/18 cartmenkid válasza:
Nézd ha ez most halál komolya akkor felfogom igaznak: és ez most nem poén és nem sértés nem egyébb trollkodás: Menj vissza a pszihomókushoz. Javaslom ne hagyd el, legalább heti 4 kezelés szükséges ilyen állapotnál ami már NAGYON sok!
2011. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

öngyilkos lett a pszichiáterem, hiába váltok 1 másikat ezt is kb 1,5 évembe került míg el tudtam fogadni, hogy na most akkor elmondom, neked, hogy mi a bánatom.


Ha átmennék 1 másikhoz ugyan ez lenne szerintem elmenne megint 1 csomó idő a semmire.........érzem, hogy valami más kell, ami sokkal erősebb mint 1 beszélgetés, vagy 1 kedélyjavító................


olyan jó lenne 1 barátnő, vagy 1 egyszerű haver................de annyira nehéz.....én hetekig húzóm , vonom magááá mind1..

2011. szept. 20. 17:35
 14/18 anonim válasza:

Ebben én nem hiszek.

Szerintem csak felfújod a dolgokat. Ennyi erővel nekem is több személyiségem van: egy gyenge kislány, aki sír ha fájdalmat okoznak neki, egy vadállat aki agresszív ha nagyon feldühítik, valami sznob, aki bizonyos embereknél többre tartja magát, egy áldozat aki szereti a gyengén gyengén megerőszakolós szexet. Micsoda hülyeség ez! azért mert nem egyfajta érzéseid, vágyaid vannak még nincs több személyiséged. Akkor nem is tudnál a létezésükről!

1; "kannibál én" - nevetséges, azt még talán elhiszem, hogy izgat a gondolat, hogy megkóstold egy nő húsát, de ez ugyanolyan perverzitás, mint a többi, csak vissza kell fogni.

2; "ateista én" - hát ez is kész röhej. mindenkiben merülnek fel kételyek, tök normális ha az ember elgondolkozik azon, hogy mehetnek a dolgok, és amit logikusabbnak vél, abban hisz.

3; "érzékeny nő" - na ez a legdurvább. azért mert neked is vannak dolgok, amik rosszul esnek, és néha legszívesebben sírnál?


Képzeld rengeteg fajta érzés van és ezek közül egyszerre többet is érezhet az ember.


Amúgy egyik haverom uncsitesója valóban skizofrén, néha motyog magában, teljesen öntudatlanul, utána hirtelen vált normális viselkedésre, és azt se tudja, hogy mit csinált előtte.

2011. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

sajnos nem bagatellizálom el a dolgokat.

komolyan beteg vagyok és komolyan vannak bennem személyiségek.........sajnos több mint 6 évig éltem egyedül, anyám 1 másik városba kellet menjen dolgozni mert rosszak voltak a anyagiak......bezárkóztam, egyedül csak a suliig mentem és vissza.


nem tudom kb 2-3 hónapja úgy volt, hogy elmegyógyintézetbe zárnak, de mivel........ezt nem szeretném leírni, hogyan sikerült megúsznom.....mert rátámadtam anyám mostani élettársára és igen furcsa lesz de megtörtélnt megharaptam és kitéptem belőle 1 darabot.

Tudom vicces, de ez mind igaz akkor ott az nem én voltam, de ku.rvára nem.

Most e-miatt szétköltöztek míg nem javul a helyzetem, de lehet, hogy az lenne a legjobb megoldás, ha mégis bemennék voltam már elmegyógy-intézetbe, nagyon szörnyű emberek vannak ott.

Amikor bekatatnak azok nem néznek semmit megölik a másikat és ezért félek bemenni pát hónapra, hogy kezeljenek.-

2011. szept. 20. 18:02
 16/18 A kérdező kommentje:

amikor bent voltam az 1-ik a kukából ette a kidobott ennivalót, a másik meg rá támadt az orvosokra.

Nagyon szörnyű hely az ott.

Bár amikor én se voltam magamnál akkor én is rátámadtam az ápolókra és fel is jelentettek a héten kellet volna menjek be a tárgyalásra, de nem mentem be és ki adták rám a körözést is.........furcsa ez az egész helyzet.

2011. szept. 20. 18:06
 17/18 anonim ***** válasza:
betegagyú...
2011. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
ami biztos, nem vagy ,,normális,, kezelésre van szükséged.
2011. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!