Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem szeretem az embereket!...

Nem szeretem az embereket! Van, aki még így érez? :

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom őket elviselni... Utálom, ahogy viselkednek. Például a boltban. Mindenki csak tolakszik előre, nincs tekintettel senki másra. Képesek lennének másokon átgázolni csak azért, hogy ők kaphassák meg legolcsóbban a párizsit. Vagy a buszon: amikor reggel álomkórosan felszállok, mindenki belebámul a fejembe, mintha valami marslakó lennék. Az öreg nénik pedig mindig sietnek, bár azt nem tudni, hova. Képesek fellökni, vagy lerángatni az ülésről rosszindulatú megjegyzéseket téve, hogy lerakhassák a táskájukat. A fiatalok pedig állandóan ordítoznak, mindenen vihognak, egy percre nem képesek csöndben maradni. A suliban sem. Az osztályom borzalmas. Nem nagyon érdekel a dolog, hogy nem tanulnak, csak azon csodálkozom, hogy nem is érdekli őket, ha bukásra állnak. Engem viszont zavar, hogy nem tudok odafigyelni az órákon (ugyanis a zajt a tanár nem tudja túlkiabálni), mert szeretnék továbbtanulni.

Bent mindenki engem tart idiótának, csak mert nem akarok velük barátkozni. Hát, én nem szeretnék olyan barátokat, akik kibeszélnek a hátam mögött. Mindenkinek a szemébe hazudnak, büszkék arra, ha puskázással szereznek jó jegyet... Szerintem ez nem normális dolog, bár, mivel mindenki ilyen, csak bennem lehet a hiba.

Úgy érzem, rosszkor születtem. Nem találom a helyem és senki nem érti meg, hogy mi a bajom. Legszívesebben elrohannék a világ végére...


2009. ápr. 27. 00:22
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
100%
Körülbelül én is pont így érzek...Ezért nagyon magányos is vagyok néha. Még jó h a családommal nagyon jó a kapcsolatom. De én már tudom h nem bennünk van a hiba (benned + bennem)....... Csak sajnos kevesen vagyunk ilyenek.
2009. ápr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy egyedül én is így érzek... de ezzel óvatosnak kell lenned mert én elértem egy olyan stádiumba, hogy tömeg iszonyom van. Múltkor bevásárolni voltam az egyik nagyobb bevásárló központban sétálgattam a sorok között és hirtelen nagyon sok ember ott termet én az út közepén ledermedtem és vagy 5 percig meg sem bírtam mozdulni. Menj el dokihoz mielőtt Te is így jársz. (F/19)
2009. ápr. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
89%
Szerintem ezen doki nem tud segíteni.... mert ezek lelki eredetű problémák. Legalábbis nálam. De nem beleszólni akarok, csak én nem hiszek az orvosokban. Nálam az a baj h túlságosan érzékeny vagyok a külső hatásokra. Én pl. már évek óta nem járok pont ezért bevásárlóközpontokba. Nekem is volt ott minden...hányinger, erős szívdobogás, szédülés, pánik...
2009. ápr. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%

Én is ilyen vagyok.

Csak ismételni tudom a többieket, azért vigyázz ezzel, és igyekezz legyőzni. Nekem szociális fóbiám van, nem tudok boltba menni, tömegközlekedésen utazni, sportolni sem nagyon, csak a lovaglás megy, bár akkor is szorongok, mikor a lovat vissza kell vinni az istállóba, és ott emberek vannak. Valamelyik nap a fagyizóban bepánikoltam, pedig csak kb hatan voltak ott! Nem járok suliba, itthon tanulok. Hamarosan dolgoznom is kéne, nem tudom, mi lesz velem akkor... Szóval vigyázz, mert nem egy leányálom, az biztos!

Nem értek egyet azzal, hogy orvos nem tud segíteni. Egy pszichológus mindenképp jót tesz, nem ciki!

2009. ápr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
97%

Próbálj megváltozni ,amíg lehet! Nálam is így kezdődőtt, hogy állandóan azt elemeztem, hogy miért ilyen hülyék az emberek, miért mennek lassan ha mehetnének gyorsabban, vagy éppen miért mennek gyorsan, ha lassabban kéne menni, szóval mindenen felbosszantottam magam, ami számomra nem volt logikus. 2-3 év alatt elég szép szociális fóbia fejlődött ki belőle, ma már olyan szinten vagyok, hogy pl boltba is csak nagyon nehezen tudok menni,mert már pánikolok az emberektől.

Szóval ha még az elején vagy, akkor próbálj meg ne odafigyelni másokra, ne másokkal foglalkozni hanem csak magaddal, a többieket,meg sz@rd le magasról, mert mégegyszer mondom: ez csak rosszabb lesz...

2009. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
97%

Lelkitársam lennél tán? Engem is a legtöbben úgy ismernek, hogy utálom az embereket. De leginkább Magyarországon, mivel más országokban sokkal közvetlenebbek, kedvesebbek, tapintatosabbak, értelmesebbek. Oké, ez általánosítás, de elég sokat voltam külföldön és mindig ezt tapasztalom.

A barátaim gyakran viccelődnek azzal, hogy antiszociális vagyok, ami nem igaz, mivel rengeteget járok emberek közé, viszonylag sok barátom van, csak épp az emberek döntő többségét utálom.

Segíteni nem nagyon tudok a problémádon, mivel még az én érzéseim nem változtak, de legalább nem vagy egyedül. Mi, emberutálók összehozhatunk egy csapatot, és megteremtjük a tökéletes világot tökéletesen NEM idegesítő emberekkel. :D

17/L

2009. ápr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
nekem fóbiám azért nincs,legalábbis nem ilyen erős, de én is kissé mizantróp vagyok. élnek bennem romantikus elképzelések a nagybetűs Emberről, mely elképzeléseknek senki sem felel meg. látom, hogy abszurd, amit csinálok, de épp ezért folytatom. és el is fogok rohanni a világ végére.
2009. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
92%
Csak megjegyezném, hogy egy jobb iskolában szerintem a tanár szavát lehet hallani órán. Miért nem mész át egy másikba? Főleg ha fontos neked a továbbtanulás... Nehogy azt várd, hogy majd ők csöndben maradnak, hogy neked jó legyen! Nem utálkozni kell, hanem tenni valamit és nem törődni a hülyékkel!
2009. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem olvastam vég sem a bejegyzéseket, sem a kérdésedet, mert sietek, de szeretnék segíteni. Költözz külföldre. Mo.-n a pénz az úr, külföldön meg könnyen tudnak figyelni egymásra, stb.. ahol van pénz. Ha érted. Am. egyetem után Én is kiköltözöm!
2009. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
91%
Nem nagyon van mit szeretni az embereken.
2009. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!