Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira tetszik Ő hogy már fáj?

Annyira tetszik Ő hogy már fáj?

Figyelt kérdés
IGEN , ezt már nem lehet bírni...ez a szerelmem, de ha egyszer azt sem tudja hogy létezem mit csináljak!!!!
2011. okt. 1. 19:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mindegy, mostmár szinte biztos vagyok benne, hogy nem te vagy... Ő nem problémázna ennyit! :D
2011. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
meg nem tudom hogy ismernél...annyian vagyunk az országban xD
2011. okt. 2. 15:06
 13/21 A kérdező kommentje:
oké akkor meg se mondom :D
2011. okt. 2. 15:07
 14/21 anonim ***** válasza:
Jó, ne mondd meg. De tanácsot úgy adok, mintha ő lennél, mert így tudom magam beleélni (:D): KEZDEMÉNYEZZ!!! Cselekedj, ahogy a szíved diktálja ;D
2011. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
jó de , meg se tudok szólalni ha a szeme elé kerülök, ki érti ezt...:$
2011. okt. 2. 15:12
 16/21 anonim ***** válasza:

Akkor igyál előtte egy (1!) felest, hátha ellazít. Vagy ha ennyire gyenge vagy, hát szenvedj :D

Bocs az agressziómért, csak épp halál ideg vagyok egy pasi miatt, akinek tudom, hogy bejövök, és ő is nekem nagyon, de képtelen bármit is cselekedni, én meg nőként már kezdem kellemetlennek érezni, hogy nekem kéne kezdeményezni... :@

Szóval amennyiben nem vagy láthatatlan, nem lehetsz biztos benne, hogy nem vett észre valójában már rég, és nem arra vár, hogy lépj valamit... Ne legyél hülye, fiam!

2011. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
És ha most benyögöd, hogy lány vagy, röhögni fogok. :D Tulajdonképpen a nemedet sehol sem írtad ha jól láttam, de nekem egy töketlen pasinak tűnsz... Milyen nemű vagy? :O
2011. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
lány vagyok :P
2011. okt. 2. 15:19
 19/21 A kérdező kommentje:
ajj de nehéz!!!!!!!!:(
2011. okt. 2. 15:20
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát akkor ezt benéztem. :D Nem tudom miért, de tényleg határozottan pasinak éreztelek. Lehet csak az ideg tette ezt... :)
2011. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!