Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért nem birok bízni senkiben?

Mért nem birok bízni senkiben?

Figyelt kérdés
igazából tudom hogy mértnem birok bízni senkiben csak máshogy nem bírtam meg fogalmazni a kérdést. azért nem birok bízni senkiben mert félek hogy átb@sz . és mert egy kicsit paranoiás is vagyok szóval ha látom hogy a barátnőm egy másik emberrel beszélget azonnal azt hiszem hogy rólam beszél. és azt is tudom mért vagyok "paranoiás" . mert a nővérem és a báttyám is menő szóval az egész város ismeri a családot. de engem mindenki csak úgy ismer hogy a hug. és mikor megyek az utcán és meglátom a báttyám vagy nővérem eggyik barátját azonnal elkezdek parázni hogy hogy nézek ki meg ilyenek. közbe az a gyerek lesz@r engem .én ezt tudom mind de nem tudok ellene mit tenni.
2011. okt. 2. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Lazulj el. Ha a probléma gyökere valóban az, hogy görcsölsz, hogy mit gondolnak rólad, akkor ne érdekeljenek a tesóid haverjai. Hidd el, ebben szenvedtem én is, ki mit gondol rólam stb. Folyamatosan görcsöltem. Erős akarattal én le tudtam győzni ezt. Aki nekem fontos (haverok, rokonok stb.) azoknak adok a véleményére (de ott sem görcsölök) a többi meg nagy ívben le van.....
2011. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ennek legegyszerűbb módja, hogy szó szerint nem veszed figyelembe őket. Először persze semmi se megy, ritka. De idővel megszokod. Az meg h bízol e vagy sem? Én amondó vagyok, hogy senkibe se bízz magadon kívül. Erre még régebben mamám tanított, és hiszek is ebben. Mert aki te rajtad igazából segít a vészhelyzetben az te saját magad vagy, mert te éled át, és te tudod átértékelni a dolgokat. A barátok segíthetnek szavakban, nyújthatnak kezet is, de akinek erőt kell venni magán, hogy elfogadja, és felálljon,az te magad vagy. Abban meg nem tudnak segíteni.

Magadban bízz, senki másban. A többinek csak higyj, de sose bízz.

2011. okt. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!