Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk, lányok milyen ez a...

Fiúk, lányok milyen ez a személyiség? átlagos (ha személyiségről lehet-e ezt mondani) vagy feletti? Alatti? Kb?

Figyelt kérdés

Születése óta nem sírt, nem sértődik meg ha megbántják valamivel. Nem érdekli mások véleménye legyen az pozitív vagy negatív. Unott, kedves, de rideg nem magabiztos, antiszociális, szégyenlős, nem mondja meg semmiről a véleményét. Csapzott a külseje, nem szokott beszélni, titokzatos, de hamar kiismerhető, nem enged közel magához senkit, de ha valakit elég sok idő elteltével meg szok és közel engedi magához, többé nem tudja elengedni. Elég laza, de sosem magabiztos, az erőszak minden, és bármely fajtáját elítéli, nem szokott nevetni, de nagy-nagy ritkán elmosolyodik. Nem érdekli az emberek sorsa, kivéve azokat aki felkeltik az érdeklődését.

Máshogy fogja fel az életet és halált, nem izgatja ha a szülei vagy testvérei haldokolnának kb le se szarná, de aki fontosak neki azokért bármit megtesz.

Irigy és kapzsi, de (mint már említettem akik fontosak neki azokkal bármit megoszt).

Nem szereti, vagyis nem tűri meg ha a közelében sírnak.

és 19 éves fiú.


Na mit szóltok ehezz a jóemberhez....csak őszintén!!!

lányok ha 1 ilyen közeledne hozzátok, mit tennétek?


2011. okt. 2. 18:12
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nekem tetszik
2012. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
én szivesen megismerném ezt a személyt :D kedvemre való
2013. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Enneagram.100%melankòlikus.4-es típus.
2014. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem bejön egy-kèt dolgot leszámìtva.
2016. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!