Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Netto 560 ezres fizetést...

Netto 560 ezres fizetést miért nem tartok már "soknak" és miért nem okoz boldogságot?

Figyelt kérdés

70 ezerrel kezdtem dolgozni, majd átmentem egy másik helyre, ahol 110 körül kaptam, utána 320, most pedig 560.

De valahogy már nem is tűnik akkora nagy összegnek, csak pár hónapig okozott örömöt. Pedig amikor még 70-ért güriztem olyan elérhetetlennek tűnt, azt hittem ha ennyit keresnék akkor életem végéig euforiában lennék. Miért van ez?


2011. okt. 4. 13:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
80%
mert többet akarsz.Ez így lesz sose lesz semmi elég...Ha 1 millát keresnél akkor kettő kéne ha 100 millát akkor 1 milliárd...például
2011. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
58%
Nagyon tudlak sajnálni. Ezt a kérdést a mai helyzetben inkább ne is raktad volna fel. De ha gondolod küldünk neked néhány bankszámlaszámot és okozz vele nekünk örömet, ha téged ez már nem dob fel. Nevetséges vagy!!
2011. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
61%
Tegyünk egy próbát! Adok egy 24-jegyű számot, erre átutalod a fizetésed 70.000 Ft feletti részét, aztán Karácsonykor megmondod, hogy mitől lennél boldog. Deal?
2011. okt. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
91%
Mert pár éve még álom fizetésnek tűnt, de ma már nem sok.Valószínűleg az igényeid is megnőttek és hozzászoktál. Most már olyan dolgokat is szeretnél, amihez lehet kevés ez a fizetés. De nincs semmi baj ezzel, ez a mozgató rúgod, hogy menj előre.
2011. okt. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
84%
Ez az emberi természet rész. Én is így vagyok evvel. Ahogy egyre nőtt a fizetésem, úgy változtak az igényeim is. Én is alacsony fizetéssel kezdtem, addig elérhetetlennek tűnt egy átlagon felüli éttermi vacsora, ma pedig már majdhogynem megszokottá vált számomra.
2011. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
64%
Ebből is látszik, h a pénz nem boldogít. Ha pedig nem tudod olyan valamikre/valakikre költeni, amitől/akiktől boldog lennél, nos, csak sajnálni tudlak.
2011. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
63%

Osztom a 2. válaszoló felvetését. Én is elküldöm a számlaszámomat, és ha Te nem tudsz örülni ennyi pénznek, akkor majd örülök neki én.

(Csak zárójelben jegyzem meg: szánalmas vagy!)

2011. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
74%
Szerintem csak kiégtél. Lehet, hogy most kezdesz rájönni, hogy igen a pénz nem boldogít. Más téren rendben van az életed, barátok, barát/barátnő? Mert lehet, hogy emiatt nem tud örömet okozni csak a pénz. Azzal aki irigyli, azzal meg szerintem ne foglalkozz. Bár nehéz lesz. Sajnos egyre többen vannak.
2011. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
73%
Attól, hogy hamarosan pszichiáterre fogsz sajnos szorulni. Nem vicc.
2011. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
71%

Mert a pénz nem boldogít!:)

Nem tudtad?

2011. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!