Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám fejleszteni...

Hogyan tudnám fejleszteni emlékezőképességemet, és a zajban kommunikációs készségemet?

Figyelt kérdés

Hogy valamit elég legyen egyszer elmondani.

És miért tudnak mások zajos környezetben pl. dizsibe olyan jól kommunikálni egymással, akár mobiltelefonbeszélgetés formájában is? Ez engem zavar, és égőnek érzem hogy nem tudok zajban kommunikálni.


2010. ápr. 20. 13:39
 1/3 Réti bubuzér ***** válasza:
Ecsémm.... ha nem hallod a dizsiben a telefont, akkor menjél ki.
2010. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első válaszoló sajna nem értette meg a kérdés lényegét.


én is így vagyok ezzel, bár én nem csak ilyen extrém zajos helyeken, mint egy disco, hanem akár osztályteremben is. úgyhogy majd várom én is a válaszokat / ötleteket.

2010. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A problémád hátterében húzódhat hogy nem tudsz esetleg koncentrálni megfelelő képpen.


[link]


de ha mégse akkor bocsi, minden esetre ebből is csak tanúlni lehet.


Sok sikert!

2010. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!