Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Unom az életem. Hogy "dobjam"...

Unom az életem. Hogy "dobjam" fel?

Figyelt kérdés

Van pár barátom, de velük nem tudok elmenni sehova se...

Szerelmem is van, de vele heti 1x, max 2x találkozok.

Minden nap itthon döglök. Már unom. Semmi hobbim... Nem mintha érdekelne bármi is.. Nincs érdeklődésem semmi iránt :(

Hiányzik, hogy néha valakivel dumáljak egy jót. Barátaim közül is csak 1-el tudok mindent megbeszélni, meg hát ugye a párommal.

Szeretnék baromságokat csinálni, mint a korombeliek(nem halál részegre ivás meg ilyenek, hanem olyan őrült dolgokat..)


ja, és 15/L vagyok.


2010. márc. 15. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ismerkedj meg több emberrel!!

Szerintem az életbe az emberi kapcsolatok a legfontosabbak!

Sportol,bulizz éld az életet!!! MEGFOGOD BÁNNI HA EGÉSZ NAP CSAK OTTHON ÜLSZ!

2010. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
telepítsd a WoW-ot xD
2010. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Sportolni nem szeretek... :(

Bulizni háát.. Nem szeretek ott a sok részeg korombeli között lenni :) Szánalmasnak tartom őket.. :)

2010. márc. 15. 20:48
 4/15 anonim ***** válasza:

Én mindig arra vágytam hogy legyen egy nagy autó amivel elmegyünk 2-3-an valahova és csak nevetünk meg beszélgetünk meg ilyenek. Vagy egyszerűen csak elmenni valahova beülni és beszélgetni. Szóval valami izgalmas dolgot csinálni, vagy legalább nem otthon fetrengni a tv előtt. Hol laksz?

15/L

2010. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem csak olyan bulik vannak!

Üdv: egy részeges, bulizós fiatal

2010. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Amúgy pár dolgot eleve kizárok az életemből, mert nem vagyok átlagos testalkatú..

Amúgy pest mellett lakok.

2010. márc. 15. 20:53
 7/15 anonim ***** válasza:
A másodikkal egyet értek :D
2010. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy mindenre azt mondod,hogy nem szereted.Rázd meg magadat,és igenis menj el sportolni.Az elején biztos nehéz lesz nekiindulni,de pár alkalom után már hiányozni fog ha nem mész.A bulizás meg nem csak a piálásról szól.én pl nagyon jól tudom magam érezni akkor is,ha nem iszom.Nem azzal foglalkozom,hogy ki mennyire részeg,hanem kikapcsolom az agyamat,és táncolok,szórakozok.Keresd az emberek társaságát,legyél nyitott minden témára,beszélgess sokat.Otthon ülve be fogsz savanyodni,és csak azt fogod észre venni,hogy úgy teltek el a fiatal éveid,mint az ecetes uborkának egy üvegbe.
2010. márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

én is kb. ugyanilyen vagyok, de nekem se párom se barátaim. Ami egyedül feldobja a napot az, amikor elmegyek sétálni (imádom a természetet) vagy mozgok (bicikli, futás, evezés->szobai evezőgép x) ) Nem tudom van-e lehetőséged rá, szerezz be egy kutyát, sok mindent lehet vele csinálni, sétáltatni játszani vele, vagy ha nektek nem lehet akkor ismerős kutyáját.

Volt olyan nekem, hogy amikor már halálra untam magam megkértem anyumat h tanítson meg horgolni...megtanított és egy rakat gyönyörű terítőt csináltam amivel feldobtam a szobámat, vagy fordítsd le a kedvenc zeneszámaid dalszövegét. jobbat nem tudok. :) Ha beszélgetni szeretnél írj privit :)

Totál meg tudlak érteni. Én is elég itthon űlős vagyok... 16/L

2010. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden egészséges kamasznak vannak ilyen sötét korszakai. Mindenki mással próbál segíteni magàn. Tudom, hogy egy csomó "pfùj"-t és "te hülye vagy"-ot fogok kapni, de én olvasással vészeltem àt ezeket a válsàgos időszakokat. Izgalmas könyveket olvastam, persze mindenkinek màs az ízlése. Nekem anno Verne, May Kàroly, Walter Scott, stb volt, pedig làny vagyok.

Amikor olvastam, annyira beleéltem magamat, hogy öt lóval sem lehetett elhúzni a könyveimtől!

Persze ez csak egy ötlet. De ezzel is el lehet kezdeni!

2010. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!