Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy lányt nagyon megbántottak és most csak szórakozik mindenkivel?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt, mindig rendes, okos, szorgalmas és szép volt. Átejtették párszor és most teljesen kifordult magából, csak szórakozik mindenkivel bulikba össze-vissza smárol de pár csók után mindenkit leráz.

Vajon azért lett ilyen mert becsapták? Azt mondja ő így jól érzi magát, ti mit gondoltok helyes amit csinál?


2011. febr. 17. 19:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Egyántalán nagyon nem helyes amit csinál :( Ezt hivják majdnemhogy "ribinek" :S Szerintem nem igazán ettől lehet...csak lehet kihasználja az adottságait,és ettől jól érzi magát,hogy emiatt fel is figyelnek rá :)
2011. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A lány biztosra nem ribanc, még szűz, ez bombabiztos, amúgy egy szerény visszahuzódó lányka volt...mostmeg nem ismerek rá, hülyít mindenkit és csak hoppon hagyja őket..
2011. febr. 17. 19:28
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Csak azt gondolja, hogy ettől majd neki jobb lesz és ettől majd nem lesznek érzései neki...de téved. Mert otthon ugyanúgy szenvedni fog h nem simogatja senki alvás közben.
2011. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
Engem is ejtettek át jópárszor,és megmaradtam annak aki vagyok...nem mentség nagyon az igazán!:) Vagy nem rossz társaságba került? Akkor szoktak a fiatalok megváltozni eléggé rendesen!
2011. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
olyan gyönyörű....és olyan rossz így látni, kifordulva önmagából, amúgy tényleg vmi ilyen dologról beszélt, hogy érzelem mentesíti magát és max ő lesz az aki átver másokat..
2011. febr. 17. 19:30
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem. Úgyanaz a társaság és nem csak én lepődtem meg. kb. mindenki, járt egy fiúval, aki átverte, utána jött egy gyökeres változás, utána is járt fiúkkal sorra ejtette is őket, és most csak bulikba kavar, hogy lehetne rávenni h fejezze be? Vajon tényleg boldog így? Mert én még ilyen vidámnak sosem láttam..
2011. febr. 17. 19:35
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzi magát igy,akkor minek akartok változtatni rajta...sajnos vannak ilyen csajok,akik igy boldogak :S Majd tanul a saját hibájából,hidd el nagyobb fájdalom lesz ez neki :S
2011. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Azért mert szeretem...
2011. febr. 17. 19:40
 9/20 anonim ***** válasza:
Rendben szereted,ha szerelemből,a barátságból....nem fog megváltozni ezt tudom,mert nem 1 ilyen csajjal találkoztam már...magyarázhatott neki mindenki,vihették ahova akarták,nem változtak...elzűllöttek :S
2011. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy szereted? Lehet meg kéne neki mondani.
2011. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!