Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon szegyelos vagyok, uj...

Nagyon szegyelos vagyok, uj tarsasagban ha nem kerdeznek meg se szolalok. Ez nagyon rossz, hogy valtoztassak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy beszelni kene minimum, de egyszeruen sosem tudom ravenni magam. Mindig veggigondolom hogy ha ezt mondom, akkor hogyan reagalhatnak a tobbiek, ha amazt akkor hogy...stb. Es vegul sose mondok semmit. Mindig azt erzem (pedig nem feltelenul van igy), hogy utban vagyok. Hogy pluszban vagyok. Hogy inkabb mas tarsasagot keresnenek, minthogy velem beszeljenek. Arra gondolok, hogy inkabb a baratnom velemenyere vagy mas velemenyere kivancsiak mint az enyemre. Hogy csak kinevetnenek... Butsagok ezek, mert nincs miert igy legyen...de megsem tudok ezen valtoztatni, es emiatt nagyon nehezen baratkozom.

Miutan megismerek valakit jobban, mar nincs gond..beszelek ha kell ha nem :)...de addig...

Most kezdtem az egyetemet, es ez a dolog nem valami nagy elony...hogy tudnek megvaltozni egy kicsit? Nagyon szuksegem lenne egy ket jotanacsra...!! Elore is koszi.


2011. okt. 11. 12:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%
Örülök, hogy érted. :) Nem tudom, ez nálam csak úgy kialakult, bár eddig is tudtam, hogy jobb vagyok az átlagnál... Lehet beképzeltnek hangzik, de bizonyos dolgokban tényleg jobb vagyok, és ez önbizalmat ad - nem összekeverhető a beképzeltséggel. :) Na meg az érzés, hogy bármit meg tudsz csinálni. Nagyon nehéz ezt így elmagyarázni :)
2011. okt. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szerintem egyaltaan nem vagy bekepzelt. A bekepzeltseg teljesen mashol kezdodik...Es ezt nem mondhatjuk annak. Igen, igazad van...ersonek lenni ugy lehet ha van onbizalmad. Ami nekem nem sok. Nem feltetlenul a kulsommel van gond (sokan mondtak, hogy nagyon szep vagyok), szoval nem emiatt. De valahogy a tobbieket megis tobbnek erzem magamnal. Es ez lehet a gond. Nem erzem azt, amit te is irtal...hogy jobb vagyok barmiben is a masiknal. Igazabol epp ez az, semmiben nem erzem magam jonak. Semmiben...Hogy biztos, hogy van valami? De mi van akkor, ha tenyleg nincs?

Nem vagyok depresszios, tenyleg eletrevalo csaj vagyok, mar lassan 20 eves. Nem is mondom senkinek, hogy ez bant ez a gond...jobb ha ezt csak en tudom. De megoldast szeretnek talalni ra. Mert biztos, hogy van!

2011. okt. 14. 10:30
 13/13 apukam válasza:
57%
Én éppen azért vettem el a feleségem 4 éve mert nagyon tetszett benne ,h olyan csöndes és visszahúzódó.Rólam ezt nem lehet elmondani ,de azóta is boldog és odaadó pár vagyunk.
2014. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!