Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyedül érzem magam. A barátai...

Egyedül érzem magam. A barátaim, a legjobbak is elhanyagolnak, már szinte alig találkozunk, mert van párkapcsolatuk és az fontosabb nekik, mint én. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyre magányosabb vagyok és már eltávolódtak tőlem az igaz barátok. Nekem a barátság szent dolog, de úgy látszik ezzel nagyon kevesen vagyunk így. Kérlek adjatok valami tanácsot, mit tehetnék? !
2009. máj. 1. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz mas baratokat,mindjart itt a nar 1000+1000 lehetoseg van a barat szerzesre ottvannak a nyari taborok stb.

Es ha az a baj,hogy a barataidnak van parkapcsolata es neked nincs hat legyen neked is.Szerezz pasit/csajt biztos van aki tetszik neked,ha pedig ez nem jon be akkor maradnak a taborok.

sok baratot!:)

2009. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem mindenképpen beszélj velük hogy rossz ez így neked.De majd ha szakítanak velük hozzád fognak fordulni elsőként figyeld meg és akkor majd te se foglalkozz velük így megtudják milyen érzés az!

Szerezz új barátokat!

Vagy te is pasizz/csajozz be és majd elterelődik a figyelmed róluk,bekerülsz új társaságba és lehetőséged nyílik új barátok szerzésére:)

2009. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi :)

Őőő... igen volt már rá példa, hogy szakítottak, felkerestek, sírtak nekem, utána elvoltuk pár hónapot, aztán megint lett valakije és kezdődött az egész elölről... Én meg hát olyan vagyok, hogyha van párkapcsolatom, a barátok akkor is az elsők maradnak... De most már lehet változtatnom kéne ezen... :S

2009. máj. 1. 16:28
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is fontosabb lesz a párkapcsolatod, ha lesz. Lehet lepontozni... Nekem mindig ez van az első helyen, és csak a barátok utána, már ha kell ilyen sorrendet csinálni... Csak az én barátaim evvel tisztában vannak, mert én megmondom nekik. Nekem a szerelem szent dolog. Akkor is ha nincs barátom. Tudják, hogyha lesz, akkor ő lesz a legfontosabb. Fontos a barátság, de nem veled fogják leélni az életüket, hanem egy fiúval/lánnyal aki a párjuk. Nem tőled lesz gyerekük, nem veled fognak egy házban lakni és sorolhatnám. Ezt nem árt gyakorolni (nem tudom hány éves vagy). És szerintem mindenki ilyen. Aki meg elmegy a barátaival, mert 100 éve nem volt velük, közben meg a barátja beteg, az nem szerelmes igazán. Aki szerelmes az mind ilyen, csak nem vallják be. Aki meg nem szerelmes épp az mind azon hőbörög, hogy a barátainak fontosabb a szerelme... Foglald el magad, értsd meg őket, tudom mit beszélek, mert az én barátnőmnek is most lett barátja, nekem meg most nincs. Jó persze lehet jönni avval, hogy hát a barátság örökre megmarad, a szerelemmel meg egyszer szakítani fog... Csakhogy ez nem is annyira igaz...
2009. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
*nekeD
2009. máj. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom hany eves vagy,de kb 14-15 nek gondollak es szerintem ebben a korban meg nem kell lekomolyodni a szerelemmel arra meg boven van ido,ilyenkor meg termeszetes,hogy a baratok a fontosabbak mint 1 hulye szerelem amiben az is lehet,hogy csak csalodsz.

Tehat kedves elottem levo valaszolo!nem lenne jo otlet ezt tanacsolni 1 tizen evesnek,bar nem ittellek el mert te igy gondolkodsz.

2009. máj. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Abban igazad van kedves valaszolo,hogy egyszer a szerelem sokkal fontosabb lesz,de ha a kerdezo egy tizeneves akkor meg jobb lenne igaz baratokat szereznie.
2009. máj. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kedves kérdező nem mondta meg a korát, én viszon todaírtam, hogy nem tudom hány éves! Legközelebb olvasd el figyelmesebben. Ha magamból indulok ki akkor már 15 évesen is fontosabb volt, dehát azt hiszem túlérett voltam a koromhoz... De igazad van 12-13-14 éves korban az átlagnak legyen a bartáság a fontosabb. Én el tudnám képzelni, hogy akár a férjemet ios 14-15 éves koromban ismerem meg. Nem vagyok az élni akarok szabadsára vágyok típus... Szóval ott van a zárójelben, hogy nem tudom hány éves...
2009. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és még valami, az hogy 13-14 éves koromban is azt tapasztaltam, hogy nem olyan igaziak az igaz barátok! Akik annyira jóban voltak, de aztán ha a másik hiányzott, akkor jött a háta mögött beszélgetés... Pedig nem egy olyan helyre jártam iskolába, hanem neves intézmény volt jó tanulókkal... Ebből is látszik, hogy akkor még elég gyerekesek a kamaszok... Ez is hozzá tartozik ehhez a korhoz...
2009. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na jó... Ha már ennyire rámentetek a koromra :D 19 éves vagyok... De amúgy nem értem miért ez a lényeg. Nem ez volt a kérdésben :) Szerintem 14-15 éves korban nincsenek is még olyan komoly, szoros barátságok... Nah mindegy, most nem a kor a lényeg. Azért köszönöm a válaszokat, ezekből is látszik, hogy ahány ember, annyi vélemény :)
2009. máj. 3. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!