Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyszerűen életképtelennek...

Egyszerűen életképtelennek érzem magam, mi legyen?

Figyelt kérdés

A történet az, hogy elmentünk tegnap osztálytársammal, és még 2 másik csajjal (osztálytársam ismerősei) egy szórakozóhelyre. A zene teljesen megfelelt, nagyon tetszett, de az osztálytársamnak voltak ott ismerősei, nekem meg senki, így nemigen tudtam kivel mit csinálni. Mondta osztálytársam, hogy táncoljak már, ne álljak már egy helyben, de egyszerűen annyira lemeredtem, gyáva lettem, hogy bárkit is leszólítsak táncolni (mivel féltem, hogy gázul nézek ki, vagy kis tacskónak néznek, mert nem vagyok túl magad). Így az egész "buli" alatt tulajdonképpen fel-alá sétáltam az émelyítően büdös cigifüst, és piaszag közt, de ez még nem lett volna baj, csak rádöbbentem, hogy képtelen vagyok új emberekkel megismerkedni, minden erőmmel azon voltam, hogy "kibírni, kibírni". Feszült, meredt voltam, mindenkit nálam sokkal vagányabbnak, lazábbnak láttam, egyszerűen én ezen a bulin csak "voltam" és pont. Fáradtságra hivatkoztam az osztálytársamnál, de nagyon pocsék volt az egész hátralevő hajnalom, és láttam, hogy szórakozóhelyen nem tudok szórakozni, új emberekkel nem tudok ismerkedni, mert évek szó szerint lenézem magam, mivel általános iskolában állandóan beszóltak az akkori kinézetem miatt. Képtelen vagyok új emberek közt ellazulni, egyszerűen nem tudok, mi legyen.

17/F


2011. okt. 15. 10:33
 1/6 A kérdező kommentje:

évek óta*

nem tudom*

2011. okt. 15. 10:34
 2/6 anonim ***** válasza:

hát akkor ne járjá bulizni oszt annyi:D

vannak barátaid, nem? akkor nem lehetsz olyan szar:D

minek kell neked bepiált agyhalottak között riszálni magad mindenképpen? ez az életcélod? akkor tudlak sajnálni:D

nem vagy bulizós típus., ennyi az egész. ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

hát ez volt egy nálad sokkal életképtelenebb 15 éves csaj véleménye:D de ha akarod, szard le nyugodtan:D

2011. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocs a sok vigyorgósért, megszokás.
2011. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nyugi báttya, nem kell bekaksizni:D

Kicsit piálj, tolj le pár sört, meg felest a haverokkal buli elött (nah meh közben is:D ) sokkal jobban elfogsz tudni lazulni. Szted miért tűnt mindenki más lazábbnak?

Biztos nem Bambit ittak a bárpultnál:D


Kis pia csodákra képes.

2011. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

pff, hát persze, idd le magad:D

h ez h nem jutott eszembe.

piában oldodik a gátlás.

(ehhsőválaszolo.)

2011. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Menj el a Csernushoz.
2011. nov. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!