Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A legjobb barátnőmnek elmondta...

A legjobb barátnőmnek elmondtam, hogy többször próbáltam öngyilkos lenni. Normális a reakciója? 17l

Figyelt kérdés

Kb 5 éve barátnőm. Körülbelül ő volt csak barátnőm, és az ő barátnője. Nyári szünetben volt több, mint egy hónap, amikor alig találkoztam valakivel, mert nyaralt a barátnőm, és a másik csaj sem ért rám. Amikor hazajött, kb 2x találkoztunk. Elmondtam neki MSN-en, hogy mással sokkal többet találkozik, velem nem nagyon foglalkozik (akkor éppen rossz időszakom volt, nem sok hiányzott, hogy megöljem magam). Ráadásul a másik csaj odaköltözött a közelébe.

Szóvá tettem, hogy mik zavarnak. Ő a fejemhez vágta, hogy 'bár h ha már így felhozod én emghallgatlak mindig,de én emg úgy érzem h te engem nem mindig szal sokat érek egy fejbiccentéssel' (az olyankora, hogy 'betört a körmöm', meg arra, hogy jaj, a New Yorkerbe, DM-be, ide-oda is van kuponom, merthát a JOBBAKNAK... nem tudok mit kezdeni).


Folyton a másik csajjal lóg. Velem már nem foglalkoznak egyáltalán.


Ma oda kellett adnom egy papírt neki. Megbeszéltük, hogy a városban találkozunk. Hozta magával a másik csajt is. Odaadtam a papírt. A másik csajjal dumáltam (pár fokkal jobb, mint a másik), szájhúzgálva azt mondta, hogy 'megyek mosdóba' (kint álltunk, mert cigiztem). Aztán mondta a mosdós, hogy elmennének egy drogériába, stb, stb. Elkísértem őket, mert én is arra mentem. A mosdós hangoztatta, hogy 'jaj majd Debrecenbe menjünk már őszi szünetben', meg ilyen buli, olyan buli.

Elköszöntem, hogy sziasztok, és vissza sem köszönt.


2011. okt. 22. 18:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy nem értem, miért húzták le ennyire az utolsó és az az előtti válaszolót...

Szerintem se a kérdező az energiavámpír, hanem a másik csaj, akinek csak a vásárolgatás, meg a kinézete az élete. Az ilyen nem barátnő, már bocs.

2012. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
116 123 a legtöbb hálózatból működik
2015. dec. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!