Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van még más olyan lány/nő,...

Van még más olyan lány/nő, aki nem vágyik esküvőre, gyerekekre, férjre?

Figyelt kérdés

és miért?


L19


2011. okt. 27. 19:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Még annyit pedig, hogy ha az ország ennyire szar helyzetben van mert tényleg abban van, nem csak a születések csökkenése miatt, más problémája is van, akkor azt az egyetlen egy dolgot nem értem, hogy akkor az emberek miért hagyják? Te teszel ellene valamit? Az én szám is csak jár, de én sem tudok tenni ellene semmit. De ha mindenki összefogna, de nincs összetartás.. És még ha semmit sem érne az amit tennénk, de legalább látnám azt, hogy az emberek tényleg felébrednének és észrevennék, hogy mi folyik az országban. Meg úgy az egész világon..
2011. okt. 29. 15:12
 12/13 anonim ***** válasza:

Az embernek, akár férfi, akár nő, általában a család az életcélja, támasza, öröme, az esküvő pedig a nagy nap az életében. Tehát nektek ezeket mi helyettesíti?

Megjegyzem, én párt, férjet szeretnék, ha jó a sors hozzám, meg esküvőt is, viszont most 18 éves vagyok és nem tudom elképzelni hogy valaha én gyereket akarok..

2017. ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Van. A legjobb barátnőm se akar gyereket, se férjet.

A gyerekeket nem szereti, és nem akar elköteleződni sem.

2018. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!