Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tenyleg nem stimmel velem...

Tenyleg nem stimmel velem valami? Az osztalytarsaim/ismerosok szerint nem vagyok normalis

Figyelt kérdés

visszahuzodo vagyok,csendes,nincsenek haverjaim,csaj egy baratom, lasan masfel eve jarunk ,o az 1etlen ember akivel jol kijovok ...

iskolaba szunetben mindig rajzolok,es az osztalytarsaim szerint nem vagyok normalis mert elegge brutalis fantaziam van,+nyelvpiercingem van..es erre is azt mondtak hogy bevagyok kattanva mert normalis ember ijet nem csinaltat...


[link]


itt van az 1ik rajzom,azt mondtak hogy aki ilyeneket rajzol az nem normalis ... ez tenyleg igy van ?:| ... tudom hogy elegge undorito,de nekem teszenek azijen veres kepek,a netrol is sokat szoktam leszedni ... nem vagyok emo,semmien stilust nem kovetek,1szeruen kicsivel kulonbozok a tobbiektol es ezert kikozositenek,nemerem az embereket,ezert nem is szeretek tarsasagba menni,baratkozni,ismerkedni.

tenyleg velem van a problema?


2009. máj. 5. 01:11
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
amugy 16/l ha ez szamit
2009. máj. 5. 01:12
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
...nekem tetszik a rajz, nagyon tehetséges vagy :D A többire pedig csak annyit tudok mondani, hogy elég éretlenek.
2009. máj. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

jól rajzolsz.

ja amúgy csak az a baj hogy még nem találtad meg a saját társaságodat, a magadhoz való embereket, gondolom. az nem túl jó ha valaki ennyire zárkózott, de ezen lehet segíteni, csak meg kell találnod hozzá a megfelelő embereket. hidd el, amint a magadhoz hasonló emberek közé kerülnél, rögtön elmúlna a zárkózottságod. ilyen problémákkal gyakran küzdenek fiatalok és semmi köze sincs a nemnormálissághoz XD a nyelvpiercingednek hogy mi köze van ehhez a témához, arra még nem sikerült rájönnöm O__o az én barátaim között is van jópár akinek nyelpiercingje van és biztosítalak, hogy mind abszolút normálisak. XD és nekem is van 4 piercingem, bár nyelvpiercing nincs, és.....hát normálisnak érzem magam, de öö..... nemis tudom, néha vannak nemnormális pillanataim. például amikor múltkor a szomszéd perzsamacskáját elkaptam, legyantáztam az összes szőrt róla, aztán felvágtam a hasát, kiszedtem a máját meg a beleit, újra összevarrtam a hasát, megettem a máját eperrel meg tejszínhabbal, a beleiből meg egy masnit kötöttem a nyakára és felakasztottam egy fára, majd felgyújtottam.... na akkor egy kicsit furán éreztem magam. de szerintem ez még belefér a normális fogalmába. XD oké, csak viccelek.

különben is, a normális relatív fogalom.

de nincs veled semmi probléma szerintem.

2009. máj. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs veled!

Ne hidd el a sok idióta embernek.

Nagyon tehetséges vagy, nagyon jól rajzolsz. Próbálj meg efelé elmenni hátha lesz még kiállításod is vagy bármi, aztán majd az o.társaidat megeszi a fene.

Abból amit leírtál semmi gond nincs veled, csak nem vagy átlagember.

Aki a személyiséged és a nyelvpc-d miatt ítél el az egyszerűen szűklátókörű idióta. Ne is foglalkozz velük. Komolyan nem is értem, ezek mindenbe belekötnek?

Nem hinném, hogy valami baj van veled, legalábbis én nem tartom ezt bajnak nem ijednék meg tőled meg hasonlók.

Aki szerint nem vagy normális az magával nincs tisztában és inkább velük vannak gondok, mint veled.

Ne is törődj velük, idővel majd te is büszke leszel rá, hogy te más vagy és nem csak egy tucatember.

2009. máj. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Aztazéletet de jól rajzolsz.

Amúgy lehet azért van, mert nem vagy tucatember. A nagy művészeket az elején mindig kinézik..:)

2009. máj. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te rajzoltad?? Nagyon tehetséges vagy! Próbálj meg ilyen művészeti táborban részt venni. Meglátod művészek között nem fogsz annyira kilógni a sorból. A művészek mások. És te művész vagy! Próbáld meg ne a külsőségekkel felhívni magadra a figyelmet, a lényeg nem ott van.
2009. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Le kell írnom megint: eszméletlenül tehetséges vagy, nagyon jól rajzolsz! Mindenképpen foglalkozz a rajzolással, mert nagyon ügyes vagy. Csak ezt az egy képedet láttam, de tényleg igazán jónak tűnik.

Nekem a rajztanárom rajzolt így kb, vagy lehet nem is volt ilyen jó.

Semmi probléma nincs veled, csak más vagy mint ők. Benned van tehetség és egyedi vagy. Ez néha fáj az embereknek, mert irigyek vagy nem tudnak mit kezdeni veled.

Ne foglalkozz velük barátkozz olyanokkal akik hasonlóak hozzád.

2009. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is nagyon jól rajzolsz! Le is mentettem a rajzot, nekem nagyon tetszik! :D

És azért vagy zárkózott szerintem, mert ha kiközösítettek, ez így alakult ki...ha valakit kiközösít egy egész osztály, még ne várja azt, hogy nyitott lesz velük! Normális vagy, és ha egy olyen társaságba csöpennél, ahol művészek vannak vagy olyan emberek, akik szeretik a véres képeket, tök normálisnak néznének, szerintem, még dícsérnének is a tehetséged miatt. Az oszt.társaid bunkók, nem bírják szerintem elfogadni, hogy te nem egy "tucatember" vagy, hanem egyedi vagy. :)

Pl. azok a rendezők, forgatókönyvírók sem hülyék, nem-normálisak, akik vámpíros és hasonló filmeket rendeznek...csak megvalósítják a fantáziájukat.

Összegezve szerintem normális (sőt egy igazi művész) vagy, és remélem rátalálsz olyan emberekre, akik elfogadnak és megérdtenek.

Tudom milyen érzés, mert engem is piszkáltak mert rocker vagyok...dehát akkor sem hallgatom majd azt, ami nekik tetszik...!

Csak add magad, és aki szeretni fog, az elfogad majd így, ahogy vagy (mint pl. a barátod)!

2009. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

Ne halgass a sok liberális toleranciabajnokra. Nem vagy több, mint mások, nem vagy kiemelkedett.

Valószínűleg azért rajzolsz ilyeneket és csinálsz olyan dolgokat, amik miatt ezt mondják rád, mert nem tudsz beilleszedni az emberek közé (és ezért elhiteted magaddal, hogy nem is akarsz). Később sok problémád lesz ebből. Próbálj kevésbé feltűnően viselkedni, próbálj olyan dolgokat is csinálni, amiket a többiek is. Fontos ilyen korban a társaság, szóval szerezd meg. Sok sikert :)


Aki meg azt mondta, hogy éretlenek... 16 évesek, milyenek lennének?


Amúgy szépen rajzolsz.

2009. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

húúúo.O nagyon jól rajzolsz!:)

ne is törödj a többiekkel azért mert te nem olyan vagy mint ők az nem azt jelenti, hogy különbek tölled.:)

Szerintem inkább nevezz be egy rajzversenyre;)

Sok szerencsét!:)

2009. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!