Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem,...

Mit tegyek ha úgy érzem, mindent elértem már az életben, ami nekem kell?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, most fogok egyetemre menni (vagy nem), de én úgy érzem már, hogy mindent elértem az életben, és megtapasztaltam mindent, ami nekem kellett. Elég volt. Nem érdekel ebből kifolyólag semmi, nincsen semmi célom, nem akarok se tanulni, se dolgozni, stb... Van még más így ezzel? Vagy most mihez kezdjek igazából?
2011. nov. 1. 16:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ok.
2011. nov. 2. 14:05
 12/13 anonim ***** válasza:

Mik voltak azok a számodra fontos dolgok amiket elértél?Mert amit visszaírtál az csak egy halom blablabla volt...Ne izgulj nem foglak kifikázni,nem tehetsz te sem arról hogy 18 évesen még nincsenek céljaid...

Ha ez lesz a hozzáállásod akkor életed végéig egy senki leszel aki egyedül fog megrohadni egy szemetes melletti csatornafedelen...Mi sem azért b@asztatunk hogy rosszabb legyen neked!!!

2011. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
kezdj el tanulni gitározni
2014. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!