Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha kinevetnek...

Mit csináljak, ha kinevetnek és kibeszélnek azért, mert eljárok futni és fogyókúrázok?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban élek, ahol a családos nők kb 80%-a elhízott, szerintük mindez persze nem az ő hibájuk, nekik természetes, hogy egy nő szülés után kövér marad.

Én próbálok változtatni a kinézetemen, tudom, hogy NEM azért híztam meg, mert 2 gyereket szültem, hanem azért mert mértéktelenül tömtem magamba mindent és nem mozogtam szinte semmit.

Eddig 25kg-tól sikerült megszabadulnom, és úgy gondoltam, hogy a tv előtti ugra-bugra és szobabiciklizés helyett elkezdek futni. Az első 5 km-em edzésterv segítségével tegnap hozzá is kezdtem, de majdnem sírva jöttem haza. Az öregasszonyok kiálltak a kapuban, néztek, kibeszéltek, kiröhögtek... :-(

A férjem szerint lépjek túl ezen, ne adjam fel, egyszerűen ne foglalkozzak velük. Hát igen, de ez nem olyan egyszerű. Ha nem az öregasszonyok, akkor a korosztályom beli anyukák, anyósom vagy sógornőm poénkodnak a súlyomon és azon, hogy teszek ellene.Így nem könnyű... :-(


2011. júl. 18. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg levegőnek nézni őket,keresztanyám kijárt futni a gátra 165cm.hez 9x kg.. gondolhatod ,hogy a fiatalok mennyit cikizik? de már fogyott egy csomót,súlybannem tudom mennyit,de észrevehetően feszesebb lett 37 éves asszem..
2011. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sz.rd le őket.

Téged ne ők érdekeljenek. Majd figyeld meg, az ő férjük hogy fog utánad forgolódni pár hónap múlva.

;)

Nem beszélve a te férjed bókjairól.

2011. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a vénasszonyok le vannak sz*rva velük ne foglalkozz inkább szólj be nekik valami frappánsat az anyósnak és a sógornőnek próbáld megmagyarázni hogy ez sokat jelent neked mert zavar téged a túlsúly és nem szeretnél emiatt velük rosszba lenni kérjük fogadják el
2011. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok egyebet tanácsolni mint azt, hogy SZARD LE őket. Esetleg szólj be nekik röhögve, hogy az irigység nagy úr:D
2011. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Fuss be az udvarokba és ijeszd el a tyúkjaikat.
2011. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nehéz szembemenni a faluval, a pletykákkal, a kibeszéléssel... és végre történt valami, most épp az, hogy Te kijársz futni. Jövő héten meghal XY, aztán ellopják valakinek a tyúkjait stb., és már nem is Te leszel a szenzáció!!! Ha meglátják, hogy nem adod fel, akkor Hozzád szoknak. :) Kitartás!!!
2011. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj velük, amúgy meg város se jobb, társasházban is vannak öregasszonyok. Kimegyek az erkélyre, az összes ott lóg, hogy mit csinálok.
2011. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nézd őket levegőnek. irigyek, mert nekik erre nics lelki erejük, és tiszta rosszul vannak, hogy dagadtak, hidd el. mindig az szólja meg a másikat, akinek saját magával van baja. fuss.
2011. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"mindig az szólja meg a másikat, akinek saját magával van baja."

Nem hinném, inkább a "tökéletesek" szólják meg a "csicskákat".

Inkább biciklizz vagy szobabiciklizz, ha zavar a sok zsírdisznó vénasszony.

2011. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Erőt vettem magamon és ma is elmentem futni, előbb-utóbb én is hozzá fogok tartozni a faluképhez. :-)

2011. júl. 18. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!