Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 36 év gyötrelmes házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 év gyötrelmes házasság után 3 gyerek felnevelése után érdemes még elválnom? Sokan kinevetnek, hogy már késő!?

Figyelt kérdés
18 évesen mentem férjhez mert terhes lettem. Utána évben ujabb gyermekem született. Rengeteg veszekedés, megalázás megcsalás után véletlenül megint született egy gyermekem. Egyedül neveltem őket férjem kamionos volt. Mindig egyedül voltam. Váljak el ha megérem a nyugdijat ne kelljen egymást kerülgetve élnem.Próbáltam elválni már ügyvédnél is voltam, papirt beszereztem, de a férjem kinevetett nem irta alá a papirokat.
2008. dec. 31. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem keso, hiszen megcsak 54 eves vagy.

Ha tudnal hova menni, es van penzed, munkahelyed (nem fugsz a ferjedtol), akkor valjal el szerintem.

Gondold el, hogy meg pl. 100 eves korodig mennyi ido van hatra. Sokan valnak el ennyi idosen, annak ellenere, hogy kicsit furcsa, de ha ugy erzed, hogy semmi boldogsagod nincs, akkor felesleges tovabb vesztegetni az idodet. Meg egy korodbeli ffi-val is megismerkedhetsz, vagy elsz egyedul, de nyugalomban legalabb.

Szerintem nem keso, soha nem keso!!!

Nem baj, ha a ferjed nem irja ala, majd akkor tovabb tart a valas, de igy is elvalasztanak benneteket, ne aggodj! Es ha nem jelenik meg a targyalason, akkor pedig gyorsabban megy a valas. Lehet, hogy epp uton lesz akkor is, amikorra kituzik a targyalas idopontjat.

Most is egyedul vagy, hol a ferjed, uton van kulfoldon?

Add be a papirokat, ne foglalkozz a ferjeddel, es buek!!!!

2008. dec. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeséget beszélnek.

Egy nem működő házasságot a látszat kedvéért fenntartani butaság. Felnevelted a gyerekeket, a te lelked is fontos, és ha te ebben szenvedsz, nem maradhatsz benne. Gondolod, hogy a gyerekeid, akik olyan sokat köszönhetnek neked, szívesen látnák, hogy összeroppansz idegileg? Szerintem nem.

2009. jan. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő...
2009. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
IGEN ! Mert ne csak a gyerekekért élj, ne csak a családodnak, ne a barátaidnak, ne a munkatársaidnak,...stb. hanem magadnak! Ne leéld az életedet, hanem éld meg!!!!
2009. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!