Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt hiszem teljesen egyedül...

Azt hiszem teljesen egyedül vagyok. Mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés

szerelmes vagyok srácba, aki nagyon valószínű hogy semmit sem érez irántam, de amikor megpróbálom elfejeteni mindig történik valami, amiből azt hihetem hogy talán mégsem utál, és ezért nem megy.

beteg vagyok több éve (evésizavaros) és nem tudom megoldani ezt sem...dokikkal, gyógyszerrel és barátokkal és suliváltással és szülőkkel sem, sehogy. már nem beszélek róla egy ideje senkivel, mert elegem lett belőle, de közben ott van és...mindenhol ott van:(.

utálom magam amiért nagyon sok ember életét tettem tönkre ezzel, aki szeret és akinek fontos vagyok és utálom magam amiért utálom magam és ezzel még több fájdalamt okozok nekik...

egyre többször érzem azt, hogy nincs megoldás és hogy jobb lenne ha nem is élnék...de tudom hogy azzal a családomat végképp tönkretenném és erre képtelen lennék.

szóval, a kérdésem az, hogy szerintetek van bármi megoldás is???????


2011. jan. 23. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még nem a sárc a legfontosabb. Több boldogságod és csalódásod is lesz. Suli? Munka? Sport? Szórakozás? Hobby? Nincs semmi ami lekötne, amiben örömed lelnéd? Részletek miatt ha van kedved írj privit!
2011. jan. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 haggyámán ***** válasza:

Két dolgot tehetsz.

Vársz, mert idővel el fog múlni.

A másik lehetőség, hogy összeszeded magad, odalépsz elé, és megmondod neki, hogy tetszik neked. Legrosszabb esetben is csak egy "Bocsi, de te nekem nem"-et kapsz vissza, viszont ezzel már el fogod tudni felejteni. Ha viszont mást válaszol, az csak jó. Hajrá!

2011. jan. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát én is hasonló vagyok ,vagyis voltam, mint te.AZ evészavaron nem tudom mit értesz,én még nem találkoztam ezzel a betegséggel,úgyhogy nem tudom mivel jár, de én viszont olyan voltam,hogy akármennyit is ettem olyan vékony voltam hogy hú...de nekem is idővel rendeződött minden. A sráccal való viszonyod pedig igen 17évesen ne ez legyen a legolyanabb,hogy rosszul érzed magad egy srác miatt.Igaz én 20 éves vagyok, de én is ilyen voltam,és megtanultam felejteni is,ezt neked is meg kell tanulni.Ha eddig nem próbálkozott a srác,akkor inkább felejtsd el,próbáld kiverni a fejedből, a barátaid vagy akik közel állnak hozzád biztosan segítenek:)
2011. jan. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi;).

csak hát nehéz, amikor egy osztályba járunk:(

az evészavar alatt "krónikus anorexiát" értek...

2011. jan. 24. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!