Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy beképzelt, primitív,...

Egy beképzelt, primitív, arrogáns parasztot hogyan lehet leszerelni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Volt osztálytársam egy igazi féreg!

Amíg egy suliba jártunk addig állandóan beszólongatott,tett mindenféle szemét megjegyzést rám anélkül, hogy én akármit mondtam volna rá.

Egyszer azt is mondta ,hogy kinyomja a szememet ha ránézek.

Legutóbb a városban sétáltam és azutca másik részében megláttam őt és ő csak bambán nézett hosszan azzal az arrogáns féreg tekintetével.


Hogyan lehet kezelni legjobban ilyen szitut, úgy hogy leszálljon rólam?

Nem vagyok egy nagy bunyós, a vele történő intelligens beszéljük meg a témát dolog meg a srác értelmi szintjének hiányában nem lehetséges.


Ötletek?

Köszi előre is.


2009. júl. 16. 03:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez igen nehéz ügy, mivel ilyen "emberek" nem fogják fel hogy mit is tesznek. Sajnos mindenütt vannak hasonló agymenek és ha valaki békésebb tipus azt képesek agyon macerálni. Legjobb elkerülni persze ez nem könnyű mert mindenhol ott vannak és éppen akkor amikor a legkevésbé számit rá az ember. Egyébként sem tanácsos bunyóval elintézni az ilyen ügyeket, legalábbis nem személyesen. Vannak erre alkalmas egyének akik igaz nem ingyen de lerendezik az elmebeteget. Azonban előbb utóbb valami éri a bolondját mert nyughatatlan természete miatt valaki egyszer jól pofán verdesi és utána meggondolja kétszer is hogy kötöszködjön e. Tanácsot adni ebben nagyon nehéz mondjuk én magam szoktam lerendezni ezeket az ügyeket ha valaki szemétkedik, igaz 100 kiló felett vagyok és karatézom 30 éve. Mégis azt tanácsolom hogy kerüld el akkor is ha szégyennek érzed, ezek képesek fegyvert is használni amennyire ostobák!
2009. júl. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Uhh, már attól ideges lettem, hogy elolvastam. Be kell valanom, lány vagyok, ötven kiló körül, az ilyet mégis mindig verekedéssel intéztem el. Nem mondom, hogy okos ötlet vagy praktikus, de az ilyenekkel nem tudtam szót érteni és általában a bunyóban is én voltam a jobb, akármekkora is volt az ilyen féreg.

De te semmiképp ne verekedj! Rosszul érezném magam, ha bajod esne emiatt. Az egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy elkerülöd és ha mégis találkozol vele, kihúzod magad, büszke tartással odébbálsz és közben levegőnek nézed. Gondolom, akkor most új suliba mentek, ez esetbe pedig nagyon hamar meg fog változni. Amint új közegbe kerül, ha ilyen marad, nagyon meg fogják verni, ez csak idő kérdése. Remélem, azért tudtam valamennyit segíteni.

2009. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Vannak bizonyára kezeid, lábaid, megoldod ;)
2009. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom az ilyen férgek számára az a legidegesítőbb, ha nem reagálsz a megnyilvánulásaira. Persze tudom nehéz, mert engem is naon fel tud idegesíteni az ilyen gyökér, de minél jobban mondod neki, ő akkor is parasztabb lesz. Szóval egyetértek az egyik előttem szólóval: nézd levegőnek, húzd ki magad és mutasd azt, hogy kiegyensúlyozott vagy.
2009. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi nagyon a válaszokat.

Nektek amúgy milyen eseteitek voltak illetve miután lerendeztétek őket aztán már nem ugráltak annyira legközelebb?

2009. júl. 16. 16:46
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Második válaszadó vagyok:

Egyszer, nyolcadikban, egy csaj az osztályunkban nagyon sokat piszkált és csak engem, hónapokon át. Egy csomó hülye becenevet kaptam, a hajam folyton tele volt gyurmával, a pulóverem csupa zsírktéta, a táskám csupa ragasztó lett mindig. Az agyamra ment vele, azt hittem, meg fogom tépni. Egyszer aztán tesiórán kicsit bedurvultam kosarazás közben, neki meg kiment a bokája:S Azóta nem szólt hozzám.

Oké, nagyon nem volt szép tőlem, de elborult az agyam. Most tényleg megérdemlem, hogy lepontozzatok.

2009. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy lány vagyok, 154 centi, 50 kiló.:D
2009. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Dehogy pontozunk :)

Jogosan tetted.


Nem ide tartozik de nincs MSNed amúgy?:D

2009. júl. 17. 15:49
 9/9 anonim ***** válasza:
nálunk is van 1 non non non non non... beképzelt csaj de engem már nemérdekel ha csesztet csak az zavar mikor haverjimat piszkálja!Rádás nem tom mért nem "éri utol a karmája"(xD) írtó bunkó de ma jött össze egy sráccal aki haverom(sztem már csak volt)mert ő engem nem bír(én se őt) és most h velöszejött az a haverom se lóg velem ij de a csajt nononononononon rühellem xD
2009. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!