Mi a gond velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,18/l vagyok.Eléggé el vagyok keseredve..

Szombaton voltam 1barátnőm szalagavatóján. Jól éreztem magam,ismeretlenekkel barátkoztam akikhez oda voltam ültetve(ha ismertem is v.kit akkor csak látásból vagy hallásból)Sokat táncoltam (én aki nem is tud,de nem érdekelt már csak jól akartam érezni magam XD) Nem vagyok egy nagy pasi faló,barátom sem volt komoly még csak annó sok-sok évvel ezelőtt 3 napig de akkor még kölykök voltunk mindketten, a fiú is meg én is :D Mikor haza jöttem és lefeküdtem aludni nagyon elkezdtem sírni mivel senki sem kért fel táncolni..a saját szalagavatómon sem kért fel senki sem. Meg úgy általában a fiúk nem nagyon közelednek felém.Most lehet hülye vagyok hogy sírtam de már kész voltam és úgy zokogtam hogy csak na,annyira fájt hogy engem sosem kér fel senki táncolni meg úgy általában a fúk le sem sz**nak. Nagyon szeretem a barátnőmet de fájt hogy őt annyian felkérték ,pedig van barátja,aki ott is volt. Mondják hogy nem vagyok csúnya,de vékony igen. Ez ellen már másfél éve próbálok tenni,sportolok rendszeresen 1 héten 4x is és igyekszek nagyon sokat enni. Igaz hogy inkább komolyabb lány vagyok,de értem a viccet is. Mostanában nagyon haragszok a világra mérges vagyok fel vagyok fújva mert hiába dolgozok magamon már mióta mintha nem venné észre senki és ez nagyon bosszant. Nem az van hogy mindenáron akarok már vkit csak hogy legyen,dehogy,csak már érzem hogy jó lenne vki,mert magányos vagyok és úgy érzem megfulladok. De sajnos nagyon gátlásos vagyok,nehezen oldódok és ezt még nem sikerült megváltoztatnom magamban annyira amennyire szeretném hogy legyen.

Sokat változtam a régi önmagamhoz képest mind külsőre és belsőre de mostanában már megint nem látom eredményét.Nagyon szomorú vagyok gyakran sírok és nem találom a helyem.

Mit tehetnék?:S


2011. nov. 14. 18:51
 1/8 zeronibble ***** válasza:

Eléggé harcként fogalmazod meg a dolgot. Komolyan egyszerű a megoldás, nevetni fogsz. Szokták mondani, hogy erőszak erőszakot szül. Igazából erre gondolnak: ha a problémamegoldó attitüdöd konfrontációra épül (nem a megoldás, csak a belső azonosulás), akkor szemben állsz a "feladattal". Ha élőlény a feladat, hamar beáll ösztönösen is ellenpozícióba, mert esze ágában sincs veszíteni, akkor se, ha fogalma sincs, mit lehet veszíteni...! :D


Hagyd, hogy az legyen, ami egyébként is van. Ha nem hagyod, akkor is az lesz, ráadásul zavarni is fog, meg "ellened dolgozni" is, ahogy eddig. Semmibe nem kerül kipróbálni a legegyszerűbb hozzáállást, amikor semmit nem akarsz, amikor hagyod, hogy megmutatkozzanak a tényleges helyzetek. Gyakran több jót tapasztal, aki nem siet bevinni a hiedelmeit egy-egy szituációba. És valamit nem csinálni a legegyszerűbb! :) Szó szerint nem kerül semmibe... :)

2011. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bánomisén ***** válasza:

"Sokat táncoltam (én aki nem is tud,de nem érdekelt már csak jól akartam érezni magam XD)"


"Mikor haza jöttem és lefeküdtem aludni nagyon elkezdtem sírni mivel senki sem kért fel táncolni."


Ez kissé ellentmondásos, nem gondolod?

2011. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem mert bnőmmel táncoltam sokat meg a többi lánnyal meg csoportosan:)
2011. nov. 14. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is így érzek, annyi különbséggel, hogy én fiú vagyok. Nem vagyok csúnya, csak alacsony (170cm) és nem izmos. Manapság ez a menő, nem tehetek róla. Nincs egy megnyerő fellépésem vagy szövegem amire ragadnának a lányok.

Próbáltál már megszólítani egy fiút? Pl buszmegállóban egy általános, "elment már az xy busz?" kérdéssel. Nincs fiú aki ne örülne ennek. Esetleg ne tűnjél elérhetetlennek. Ne lógj állandóan a barátnőiddel vagy a telefonon. Egy fiúnak is nehéz megszólítani egy idegen lányt. Esetleg legyél kicsit rámenősebb azokkal a fiúkkal akik bejönnek neked.

Ennyi jutott eszembe, ami elbátortalanít egy lányleszólításos hadműveleten.

2011. nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy mi a gond veled azt nem tudom megmondani, mert mindenki más stílus. Te ilyen vagy, így dolgozod fel a téged ért atrocitásokat. Hozzátenném én is hasonló típus vagyok, csak fiúban. Nehezen oldódom, gátlásos vagyok és társaságban nem igazán merek kommunikálni az önbizalomhiányomnak köszönhetően. Külsőmért én is teszek, de türelmetlen vagyok ilyen téren és legszívesebben abbahagynám... de nem teszem, mert elég sokat beleöltem már. Egyébként én is magányos vagyok, mert haverok, barátok nincsenek, mert nem olyan típus vagyok, aki könnyen közel engedi magához az embereket. Kissé különcnek érzem magam, de mindenki más.

21/F

2011. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a két utolsó kommentet!:)
2011. nov. 14. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Így sikerült, ne rágd emiatt magad. Lesz ez még így se hidd el :)



Őőő...van kedved ismerkedni?

2011. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó:Igen!:) rám írnál privibe én nem tudom h. itt hogyan is kell..?:s :)
2011. nov. 16. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!