Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor úgy érzem, hogy most...

Mikor úgy érzem, hogy most végre letettem valamit, akkor mindenki el kezd kritizálni, és kifikáznak. Mit csináljak, hogy jobb legyek, vagy hogy ne szóljanak be?

Figyelt kérdés
Nem teng bennem túl az önbizalom, és ezt a többiek sem segítik elő. Sokat adok mások véleményére, bár tudom, hogy ez nem így kéne legyen... és amikor végre csinálok valamit, amire azt mondom, hogy na most jó voltam (jók a képem, most tényleg jók!), akkor rögtön el kezdik kritizálni a barátaim, és én ettől már megőrülök!
2009. máj. 11. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az embernek persze hallgatniuk kell sokszor a kívülállók kritikáira, de valamikor nem szabad összekeverni a kritikát a piszkálódással.Mond el a barátaidnak hogy ez nem esik jól,

hogy néha piszkálódnak,biztos megértik.És ne felejtsd el,

te is ugyanolyan értékes ember vagy mint a körülötted élők.

2009. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"barátaim" Szerintem nem a barátaid.
2009. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egyik füleden be, a másikon ki
2009. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Elismerést akarsz? Vagy békét?
2009. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy miről van éppen szó. Az építő kritika hasznodra válhat. Az ember munkáját ritkán ismerik el kimondva. Ezzel nem vagy egyedül. Nem gondolod, hogy túl sokat vársz? Nem biztos, hogy a kritika fikázás. Lehet, hogy csak segíteni akarnak, de ezt így nehéz megmondani, mert nem írtad le, hogy milyen esetről van szó.
2009. máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Messze kerüld el őket !!!!!!!!
2009. máj. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!