Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnék megváltozni? Vagy...

Hogy tudnék megváltozni? Vagy már reménytelen vagyok?

Figyelt kérdés
Tipikus az a nő vagyok akit minden férfi messziről elkerül.Belső tulajdonságokra gondolok : nagyon hisztis vagyok,sírok ha valami nincs ugy ahogy én akarom,betegessen féltékeny vagyok.Totál őrületbe kergetem a párom a viselkedésemmel.Már probáltam azt is,hogy befogom a szám mikor felidegeskedek,elszámolok 100ig,de aztán egyszerre kijön rajtam a hisztérika.Mit csináljak?Keressek orvost magamnak?
2011. nov. 24. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb. A jó hír, hogy tudod ez nem normális. Ez a gyógyulás felé vezető út első lépcsője!
2011. nov. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy tipikus nő.

Tipikus nő nem ismeri be,h gondok vannak vele, hanem szimplán másokat tart hülyének.

2011. nov. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"az a nő vagyok akit minden férfi messziről elkerül.(...)Totál őrületbe kergetem a párom a viselkedésemmel."


Ez ellentmondas!

Van párod!:)

Valami feszultseged van, amit oldani kell. A kineziologia a legjobb rá, az kozvetlenul az idegpályákrol torli le a stresszt.

2011. nov. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez mar nem nevezheto hisztinek, ez egy ovodas gyermeknek a viselkedese, akit nem tanitottak meg arra, mivel meg kicsi, lelkileg is fejletlen, hogy elfogadjon esemenyeket, s mivel ez hianyzik, igy nem tudd alkalmazkodni, akaratos es hisztizni fog, de ez egy gyermek! Egy felnott eseteben mar ez nem elfogadhato, tehat fogadd el onmagad, legyen onbizalmad, de mar elkell fogadnod az eletedben felmerulo hullamvolgyeket, hullamhegyeket is, amiket megkell tanulnod kezelned, tehat nem toporzekolni es sirni kell, de mivel nem matematikust jarszunk, nem szamolni kell, mivel ekkor visszafojtod az erzelmeidet valojaban, hanem elfogadni, es megoldani kell azokat. Lehetoseged van szakemberhez fordulni, de mivel a lepeseket neked kell elvegezni, ezert ezt onmagad is megtudod valtoztatni, tehat az orvos meghallgat, utmutatot, tanacsot fog adni, de cselekedni neked kell. Ez egy belso munka, a te feladatod!
2011. nov. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!