Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi értelme van élnem így hogy...

Mi értelme van élnem így hogy senkinek nem vagyok jó, senkit nem érdeklek?

Figyelt kérdés

15/F vagyok, egy barátságos ember aki szeret haverkodni, és már sok emberrel próbáltam összehaverkodni, iskolában, interneten is, de sose ment. Egy idő után, ha volt is aki haverkodott velem, egy idő után megunt, megutált. Általános iskolámban sokat piszkáltak, de idén mentem középiskolába, itt nem piszkálnak viszont kb. levegőnek néznek majdnem. Csak egy-két lány képes nekem köszönni, a többiek meg a fiúk is le se szarnak, csak akkor szólnak hozzám ha csoportban kell valamit csinálni, akkor se sokat. Egymásnak mindig köszönnek, beszélgetnek, viccelődnek egymással, hozzám meg nem is szólnak, ha meg én szólok hozzájuk, vagy interneten rájuk írok akkor meg válaszolnak röviden, általában köszönés nélkül, aztán annyi. Beszélgetés sose lesz belőle. Iskolatársaim és az internetes haverjaim is ezt csinálják, de azt már senki nem mondja meg hogy mi a baja velem. És egyszerűen nem tudok rájönni. Egy-két haverja mindenkinek van legalább, de nekem annyi se. Az anyámékon kívül már nem maradt senki akivel beszélhetnék, és akinek esetleg a gondjaimat elmondhatnám néha.

Néha lehet kicsit sokat nyavajgok, meg ha valaki nem válaszol csak negyed óra múlva vagy később megmondom neki a magamét, lehet hogy túl hamar. Meg én nem viccelődök valami sokat mert nem nagyon tudok vicceket, meg nem olyanokról szeretek beszélgetni mint a legtöbb kamasz, nem érdekel az alkohol meg dohányzás meg a sportok meg ilyenek.

Mit tudnék tenni, mi értelme van így élnem? Már nem maradt olyan ismerősöm akivel tudnék próbálni haverkodni.


2011. nov. 26. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Barátok, haverok nincsenek, csak a családom. A sport szerintem fontos dolog, szóval azt ne írd hozzá a listához, hogy a legtöbb fiatal arról beszél, mert ez nincs így. Próbálj ki valami új dolgot sport, szakkör és talán barátokra/haverokra lelsz.

21/F

2011. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem is majdnem ugyanez van...

Ha gondolod írj rám én beszélek veled.

2011. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én küldtem privátot, pls írj vissza, tudom milyen érzés. :) 16/F
2011. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül,velem is ez a helyzet :/
2011. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,Amúgy van 1 biztos megoldás:Légy dúsgazdag,járj talpig márkás cuccban,add el magad,és ne azt mutasd a világnak ami vagy,hnem amit a világ szeretne látni..

Sajnos mostmár így mennek a dolgok :/ Mindenhol csak ezt látni,a pénz dominál... Amúgy meg saját magamból kiindulva:

Valahol rosszul kezelnek----->rosszul érzed magad----->ezt kimutatod mikor új embereket ismersz meg----->így jegyeznek meg----->így fognak viselkedni veled és ez egy örök körforgás... Am 15/F

2011. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!