Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyenek más gondolataim...

Hogy legyenek más gondolataim is? 15/L

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy fiú, de annyira, hogy folyton csak rá tudok gondolni, de szó szerint, minden percben ő jár a fejemben, ő az első gondolatom, amikor felkelek, és a gyomrom összerándul a boldogságtól, ha csak arra gondolok, hogy látom aznap a suliban. És ugyanezzel a gondolattal fekszem.. a suliban is csak emiatt van jókedvem, mert folyton rá gondolok, hogy milyen jó, hogy ő létezik. És az a legjobb, hogy úgy érzem, sőt biztos vagyok benne, hogy én is tetszek neki. De most megyek új suliba, és ő is, és rettegek, hogy mi lesz, ha már nem láthatom soha többet..a suliban nincsenek igazán barátaim, és tényleg csak az ad értelmet az életemnek, hogy őt láthatom.. és ha elveszítem, megint félek, hogy depressziós leszek, és teljesen elmegy az életkedvem, mint 1 éve, amikor egy másik fiú, akibe szerelmes voltam, összejött egy másik lánnyal.. és az a depresszió még most sem múlt el teljesen..

kérlek ne nézzetek hülyének, de tényleg így érzek.. hogy csináljam, hogy ne rajongjak ennyire érte, hogy legalább néha elfelejthessem, és fontos dolgokra tudjak koncentrálni, pl a tanulásra, meg még más értelmes dolgokra, és ne csak álmodozzak..


2011. nov. 26. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha beszélgetnétek? Nem úgy direkt csak pl úgy rendezed hogy valahol pont találkozzatok, vagy pl. valakid ismeri és úgy.
2011. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaaj te. De egy cipőben járunk. :) Pontosan ilyen helyzetben voltam másfél évvel ezelőtt. Aztán egy délután mellé ültem és elkezdtünk beszélgetni... azóta járunk! :)
2011. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és hogy mertél odaülni mellé? és te is úgy érezted, hogy tetszel neki? :)
2011. nov. 29. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!