Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet, hogy ez depresszió? 20l

Lehet, hogy ez depresszió? 20l

Figyelt kérdés
Gyakran megesik, hogy hirtelen ötletből elkövetek olyan hibát, hogy mondjuk nem végzem el az aznapi feladataimat, nem megyek be suliba, nem tanulok, stb. Erőt vesz rajtam a lustaság. Utána már persze belátom, hogy hiba volt, elpocsékoltam az időmet, és utálom magam érte, meg szerencsétlennek érzem magam, ez pedig csak ahhoz vezet, hogy még több ilyet csináljak. Úgy érzem nincs elég türelmem saját magamhoz. Miért alakulhatott ki ez a viselkedés? Nem tudok rájönni, és nem tudom, hogyan változtathatnék. Lehet, hogy ez depresszió?
2011. nov. 30. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy kis szeretethiányod van. Pl van párod?
2011. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Váltakozik a feldobott, felelőtlen állapot a nyomott, kilátástalannal?
2011. nov. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nincs párom, és tényleg elég szeretethiányom van. :( de muszáj lenne a saját lábamon is megállni.


az váltakozik, hogy egyik pillanatban tele vagyok energiával, boldog vagyok, másikban meg úgy érzem, hogy nem érek semmit, nem tudok megcsinálni semmit. az utóbbi helyzetekben magamba zuhanok.

2011. nov. 30. 11:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni orvosi szavakkal, inkább menj el egy pszichológushoz hamar. Ennek nem kell így lennie, és tudnak segíteni. NAGYON sok ember így van, tényleg van segítség!!!!!!

Hajrá!

2011. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=MApztT2KDAo

halgasd meg !!!


"Mert ha pozitívan gondolkodsz, és optimistán élsz, lehet, hogy csak magadat ámítod


Értsd meg, hogy semmi sem lesz jobb

Csak a félelem, vagy a fájdalom nagyobb

Értsd meg, a világban ez van

Az élet szenvedés csak untalan


Depresszió

Fejest a sötétségbe

Ugorjunk kéz a kézbe

Ne érjen minket többé napsugár

Zuhanjunk a mélységbe

Megtörve és kiégve

Úgysem kerülhetjük el ami ránk vár "


F/24

2011. nov. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Baz.d meg utolsó, Brigááád, valaki ilyet is hallgat :DDD
2011. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jah hogy ne csak ezt irjam: mindnekinek van ilyenje, én is vagyok igy, max igy suliba be szoktam menni legtöbbször, max ha nincs kedvem az osztályba bemenni mer elég sok embert utálok. Van mikor meg sem szólalok méskor meg tolom a rizsát, szal... sztem hangulatember vagy, sztem annyira nem durva...
2011. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nana brigád a legjobb:P ..abol lett a skuru :P az is nagyon jóóó :P
2011. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!