Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, hogy majd 19...

Az normális, hogy majd 19 évesen még nem tudom, hogy mi akarok lenni? Mármint foglalkozásilag, megélhetés szempontjából.

Figyelt kérdés
Persze van egy-két gondolatom, de igazából fogalmam sincs, még nagyon homályos az egész téma. Ez baj?
2009. máj. 13. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem baj én is 19 éves vagyok és még csak fél éve döntöttem el mit akarok... majd alakul ne aggódj!:)
2009. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadható és normális. Vannak késő érő típusok; te is ilyen lehetsz. Mivel azonban vannak már elképzeléseid, próbálj olyan munkakörben elhelyezkedni, melyek ezekhez közel állnak. Munka mellett is tanulhatsz. Nem lesz túl könnyű, de jobban fogod értékelni a megszerzett tudást, mint egyébként.
2009. máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó ember még 30 évesen sem tudja, h mit akar kezdeni az életével. De 19 évesen ez még simán normális
2009. máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, valamennyire megnyugodtam:)
2009. máj. 13. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elöttem szolohoz

Egyébként a megélhetés meg amit szivesen csinálnál nem mindig ugyanaz.

Ha viszont nem tudod akkor probálj ki egy csomo mindent

Probálj ki valamilyen művészeti dolgot vagy foglalkozz állatokkal vagy gyerekekkel vagy akármit csak keresgélj!

2009. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van olyan szakma, vagy munkakör, ami már gyerekkorod óta foglalkoztat?Minden bizonnal megfogod találni a neked valót, csak próbáld ki magad több helyen, hátha valamelyik a favoritod!Én kicsi gyerek korom óta imádtam a boltokat, főleg a jó nagyokat.5 éves koromtól egyedül mentem mindig, mert tudta anyu h imádom.Mikor eljött a pályaválasztás, nem volt kérdés, hogy kereskedő suli lesz.Azóta saját üzletem van, és valóra vált az álmom!
2009. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok, és tavaly jöttem rá. 2008. szeptembertől annak is tanulok, amivel egész életemben foglalkozni szeretnék majd. :)

Szerintem lapozgasd át az egyetemi felvételi könyveket, nézegesd meg, milyen OKJ-s képzések vannak, és biztos találsz valamit, ami megragadja a gondolataidat, ez nekem is sokat segített.

2009. máj. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!