Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezt nem bírom. öngyilkosság?

Ezt nem bírom. öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Tudom, gyávaság, gyengeség stb... nem merném megtenni de állandóan azon jár a agyam mivel a suliban az összes lány kiközösített mivel állítólag én vagyok a rossz.. -.- egyre többet jár az agyam az öngyilkosságon .. van egy lány aki direkt keresztbe akar tenni nekem így már az állítólagos legjobb barátnőmet is ellenem fordította
2011. dec. 1. 18:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyél öngyilkos, nem ér annyit az egész... voltam hasonló helyzetben, de ilyesmi meg se fordult a fejemben... párszor megvertem őket, amiért b*szogattak, aztán abbahagyták... Neked is ezt kellene tenni!
2011. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Suliváltás???? Ha nincsenek barátaid itt, akkor majd lesznek máshol, tiszta lappal indulsz, és ha ott is utálni fognak akkor te vagy a xar, ha szeretnek, akkor a többi kis idióta, ha úgy veszed ezzel csak nyerhetsz!
2011. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kamu.
2011. dec. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti igazad van...utolsó... hát nem tudom hányan vannak az országba olyanok mint én vagy még rosszabb helyzetben.. majd ha az egyik barátod öngyilkos lesz kíváncsi vagyok akkor is azt mondod hogy kamu.. mert az életben bármi megtörténhet.. lehet ne most talán 10-15 év múlva de akkor is meg van az esélye. ennyi erről
2011. dec. 4. 20:38
 15/16 anonim válasza:
Csináld azt, amit ők, legyél köcsög vagy csak simán nézz át rajtuk.
2011. dec. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálad csak rosszabb helyzetűek vannak. Mert az hogy keresztbe akar tenni neked mindig valaki az természetes az életben. Az meg hogy az összes barátnődet ellened fordította: barátkozz másokkal. Inkább örülj hogy csak ILYEN KIS problémád van. Annak a kéz és láb nélküli embernek fényévekkkel rosszabb lehetett az élete mint neked. És még nem is tulzok. Mellesleg nincs olyan hülye barátom aki ilyen kis gond miatt öngyilkos lenne.
2011. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!