Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mire eljutok oda, hogy lesz...

Mire eljutok oda, hogy lesz időm foglalkozni a hobbimmal, mér "öreg" leszek hozzá. Feladjam?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek dobolni, de most sehogy sem megy, mert nincs dobszerkóm, és ez miatt nem éri meg órákra sem járnom, hisz nem lenne hol gyakorolnom a tanultakat. Még 2 év suli van előttem, közben dolgozom is, és gyűjtögetek egy szettre. Lassan össze is gyűlik, sztem meglesz a pénz mire a sulit is befejezem. De 25 évesen elkezdeni komolyabban foglalkozni olyasmivel, amit mások még általánosban elkezdenek? Hát nem tudom... Úgy érzem, lemaradok arról, amit igazán szeretnék csinálni. Persze a sulit is szeretem, nem erről van szó. Már azon gondolkodom, hogy feladom az egészet. De a zene az életem fontos része... Főleg, ha magam csinálhatom.
2011. dec. 2. 23:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy van mér egy bizonyos szintű gyakorlatom a dobolásban.
2011. dec. 2. 23:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha valamit igazán szeretnénk, azt meg lehet valósítani is.

Vegyél kevésbé drága dobfelszerelést. Használtat, vagy stb. Suli mellett így gyakorolhatsz azon, később meg ha lesz rá elég pénzed, veszel egy másikat.

2011. dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk be lehet járni a zeneiskolába gyakorolni, csak el kell kérni előre a beosztást, mikor nincsenek órák. Tudom, nem olyan kényelmes, mint otthon gyakorolni, de jobb, mint a semmi.


Nekem sem volt zongorám otthon, de megoldottam a gyakorlást így.

2011. dec. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz vérprofinak lenned, hogy az életed része lehessen. Rosszul gondolom?

Ahhoz, hogy egy közepes-jó szintre eljuss, egyáltalán nem késő huszon-harminc évesen kezdeni.

Nekem évek óta hever a gitárom a szekrény tetején, havonta van kb. 15-20 percem a gyakorlásra. 35 éves vagyok. Profi nyilván nem leszek, de nem is célom. Csak olyan szintre akarok eljutni, hogy magam, és a környezetem örömét lelhesse benne. Arra még megvan az esélyem. Pláne, ha jön olyan élethelyzet, ami több gyakorlást megenged.

Simán NE add fel!

2011. dec. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25 éves, az még nem öreg.
2011. dec. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!