Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van lehetőség arra, hogy...

Van lehetőség arra, hogy e-mailben beszélgessek egy pszichológussal?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy furcsa kérdés, de elég sok lelki problémám van, és félek, hogy személyesen nem tudnék megnyílni egy pszichológusnak, ezért jutott eszembe ez a módszer. Persze ha nem válik be, elmennék személyesen egy pszichológushoz. Ha esetleg csináltatok már ilyet, vagy ismertek valakit, aki már beszélt így pszichológussal, segítsetek legyetek szívesek!

16/L


2011. febr. 15. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

olyat hogy huzamosabban lehetne velük beszélni online nem tudom , de 1-1 kérdést feltenni vagy leírni a problémád és ad valami tanácsot azt sok helyen lehet , pl nők lapja café

ami szerintem normális

de javaslom hogy inkább menj el személyes egyhez , van TB támogatott ingyen és ott is lehet találni normális embereket

mégiscsak más ha személyesen mondod el a problémád mintha leírod neki neten

2011. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
személyesen*
2011. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. febr. 15. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
A tények tévhitek-en van online pszichológusi segítség.
2011. febr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha rákeresel a google-n, akkor találsz olyat aki válaszol neked pár kérdésedre, nem tudom az mennyire elég... én nem vagyok pszihológus de elég sok lelki betegséggel kűzdővel beszélgettem már, ha gondolod írj... hátha jobb lenne picit ha beszélsz valaki idegennek, aki nem ismer és aki előtt nem kell bezárkóznod.
2011. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!