Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha végtelen értékű pénzed...

Ha végtelen értékű pénzed lenne, mi volna az első dolgod a saját örömödre? Tegyük fel, már mindenkinek adtál, akinek akartál, stb.

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 23:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Megvenném a kedvenc focicsapatunkat :-)
2009. máj. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%
talán a bungee jumping (vagy hogy írják) lenne az első..:D utána utazgatás ide-oda (Ausztrália,Afrika, Kína stb) :)
2009. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%

Kislànyommal felkelnék kora reggel,és reggeltöl estig aa butikokat jàrnàm,neki és magmnak,közben beülnék éttermekbe,cukràszdàkba...

Ha meguntam,pakonék,és a legközelebbi repülövel elutaznék a picivel homokos tengerpartra,és élvezném az anyasàgot!

2009. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Vennék egy Ikarus 280-ast, felújítanám (lakókocsi szerűvé, mint a hetes busz) aztán pár haverral elmennénk kirándulgatni mindenfelé:)))
2009. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Saját házra, kocsira és világkörüli útra.
2009. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Klassz álmok! Kívánom, hogy mindenkinek teljesüljön! :)

Bocs, de világuralmi tervekhez nem szorítok, szóval ez almás, de amint lemondasz a fegyverkezésről és barátságosabb terveid lesznek, neked is drukkolok! :)


Ezek szerint átlagos vagyok, én is szép házat, autót, utazást, egy csúcs dslr fényképezőt meg hasonlókat szeretnék. (Most sóhajtottam, csak ez itt nem hallatszik!) :)


Köszönöm, hogy megírtátok! Jó néha álmodozni egy kicsit...

Béke!

2009. máj. 15. 20:22
 17/21 anonim válasza:
100%
Megszerveznék magamnak,családomnak és barátaimnak egy holdutazást.
2009. máj. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Megvenném magam" miniszterelnöknek, rendbe tennék a "portám körül" mindent, körbeutaznám a világot, és megtanulnék legalább 10-15 nyelven(:


20/L

2009. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

kézilabdacipőt vennék belőle.


nyáron pedig elmennék a családommal valami jó meleg helyre nyaralni.

2009. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
ja 1 jogsi nem ártana... és mondjuk oan élményeket élek át amit eddig anyagi okokból nem tudtam megvalósítani... :) mondjuk megnéznék 1 tengert mert azt még sosem láttam... utána bevásárolnék olyan boltokban, ahol eddig a magas árak miatt nem tudtam... befizetnék jogsira, elvégeznék még 1-2 szakot suliba (ha már úgy is sok pénzem lenne valószínű, h foglalkozhatnék, azzal amiről mindíg is álmodoztam )
2009. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!