Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az öngyilkosság óriási lehetőség?

Az öngyilkosság óriási lehetőség?

Figyelt kérdés

Jómagam megértem már néhány nyarat.33 vagyok.Évek óta foglalkozom az öngyilkossággal.Ez akkor kezdődött mikor eljutottam én is,hogy megfordult a fejembe-végzek magammal.

Valahogy mégsem tettem.

Sokat kutattam a dolog iránt és rájöttem,hogy az öngyilkosság egy nagy lehetőség.Persze rosszul is sülhet el és nem biztos hogy letárgikus állapotba kell elvégezni.

Arra is rájöttem,hogy az emberek töbsége megtenné,de nem meri.

Senkit se biztatok rá,de senkit sem beszélnék le róla.

A lényeg,hogy félelem nélkül tegyük meg és hatalmunk lesz fölötte.

Sokat irhatnék még erről-lehet könyvet kéne írnom róla.

Van itt,aki még esetleg így is megközelíti ezt a témát?


2011. dec. 6. 14:02
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:

Mégis milyen lehetőségre gondoltál kérdező?

kiváncsi vagyok rá

2011. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
52%
Erre nem tudok sokat mondani, csak annyit, hogy imádkozz Istenhez, Jézushoz, add át nekik az életedet, kérj tőlük segítséget. Semmi bonyolult nincs benne. Akár hívó vagy, akár nem akkor is imádkozz, és meglesz az eredménye.
2011. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
97%

Az öngyilkosság élete lehetősége! Ki ne hagyja!


Viccen kívül valóban sz*r az élet, semmi értelme, de az életösztön erős dolog.

2011. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

3 éve foglalkoztat az öngyilkosság gondolata.

De sosem mertem megpróbálni.. Ez van, igenis félek. Elismerem.

Mi értelme az életnek? Ha valaki megválaszolja a kérdésemet akkor nem fogok többé az öngyilkosságra gondolni!


12/L

2011. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

ma 19:20


12 évesen téged miért foglalkoztat az öngyilkosság gondolata?

2011. dec. 8. 19:28
 16/34 anonim ***** válasza:

Kedves 12 éves. Bőven van értelme az életnek, magasabb, teljesebb szempontból: a Létezést tanuljuk, ez az értelme. Hogy miért? Mert ez nélkülözhetetlen ahhoz ,hogy a valódi, stabil boldogságra sikerüljön tudatosodni. Persze nem könnyű, meg kell dolgozni érte.


Ha úgy érzed, írd ki itt, mi bánt, mi akadályoz téged, vagy egy külön kérdésben akár, csak akkor légyszi' , linkeld azt be itt.


Kitartást kívánok!


Egy 30-as pasas.

2011. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

12/L vagyok.:)

Azért foglalkoztat az öngyilkosság gondolata, mert többször éreztem azt, hogy az élet egy szenvedés(nagyjából 9 évesen jutott először eszembe, hogy végezni akarok magammal). Az most mind1, hogy akkor mi bántott.


Ebben a kérdésben nagyjából leírtam a véleményem az életről:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


Az utolsó válaszolónak:

Igazából már semmi nem bánt, el tudom fogadni, hogy semmi sem tökéletes. De a létezés miértjére igenis választ szeretnék kapni. Vannak céljaim a életben(sajnos túl sok álmom van...) És TALÁN egy napon valamelyik álmom valóra is válhat.:D Ja és ott a LINK.:)



Ági

2011. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


dec.8-án 19:51 -es válaszom.



Ezen felül ha részletesen is érdekel, kérek engedélyt az egyik kedves levelezőtársamtól, hogy elküldhessem Neked is, amit Neki a napokban, a spirituális "tapasztalatomról". Bár csak körülírni lehet szavakkal, mert a szavak csak ezen szűk ,3D-s / 4D-s anyagi világban való létezéshez alakultak ki, nem a teljesebb Létezéshez, így az időhatározó szók félreértést okozhatnak, és a személyes névmások is. Ám irányadónak megfelelő az az írásom, sikerült lehetőség szerint körülírnom.


Érdekel? Ha igen, küldöm, priviben, mert semmi kedvem vitát generálni itt publikusan, számos ember hozzászólásával. Bár ha úgy érzed, itt küldöm. Azt kezdesz írásommal , amit szeretnél, amúgy is elismerésre méltó, hogy 12 évesen ilyen gondolatok foglalkoztatnak téged, főleg mint lány és főleg ,hogy családod már eleve beléd nevelt egy álláspontot, ennek ellenére is szabadon gondolkodsz, ahogyan a linkedben olvastam szavaidat.

Szóval arra gondoltam, inspirállak a tapasztalatommal, de te döntesz, mit teszel, mit gondolsz.

Bár a legtöbb ember ilyen szabadon gondolkodna... normálisabb világ lenne itt...

2011. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Ja, dec.8., 19:41 -es és egyben az előző vagyok, a 30-as férfi. (Egyébként pedagógus, de ennek most nincs nagy jelentősége a téma szempontjából.)
2011. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok: hogy egyértelmű legyen, kifejezetten a 12 éves fórumozóhoz intéztem előző linkem, meg hogy érdekli-e a spirituális "tapasztalatom leírása".

(Persze ha mást is érdekel, akkor jelezze, esetleg itt is küldhetem.)


A kedves kérdezőnek is remélem segít, amit belinkeltem, másik válaszom.

2011. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!