Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az öngyilkosság óriási lehetőség?

Az öngyilkosság óriási lehetőség?

Figyelt kérdés

Jómagam megértem már néhány nyarat.33 vagyok.Évek óta foglalkozom az öngyilkossággal.Ez akkor kezdődött mikor eljutottam én is,hogy megfordult a fejembe-végzek magammal.

Valahogy mégsem tettem.

Sokat kutattam a dolog iránt és rájöttem,hogy az öngyilkosság egy nagy lehetőség.Persze rosszul is sülhet el és nem biztos hogy letárgikus állapotba kell elvégezni.

Arra is rájöttem,hogy az emberek töbsége megtenné,de nem meri.

Senkit se biztatok rá,de senkit sem beszélnék le róla.

A lényeg,hogy félelem nélkül tegyük meg és hatalmunk lesz fölötte.

Sokat irhatnék még erről-lehet könyvet kéne írnom róla.

Van itt,aki még esetleg így is megközelíti ezt a témát?


2011. dec. 6. 14:02
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Honnét szereztél pisztolyt?
2011. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Hm?
2011. dec. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Bár csak 15 éves vagyok, és lassan 1 éve szeretném megölni magam, félelemből nem teszem. Vagyis inkább nem tudom, mire számíthatok ezután, és félek az ismeretlentől. De amit leírtál, tetszett, és szerintem igazad van.
2012. jan. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
hm...
2012. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!