Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne vörösödjem...

Mit tegyek, hogy ne vörösödjem el minden apró dolog miatt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Üsd arcon magad mind két oldalról előtte, így nem fog feltűnő lenni! :D
2011. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előzőnél a pont!


viccet félretéve, hány éves vagy? Én is ilyen voltam régebben, minden kis szartol zavarba jöttem, erre is csak az a jó ha gyakorlod. szerencsére én olyan emberek közé kerültem, akik ha úgy nézted, sokszor tudtak zavarba hozni, olyan tabu dolgokról beszéltek teljes nyugodtsággal meg ilyesmi, és először kicsit nehéz volt, mert nagyon pirulós voltam, nem értettem hogy hogyan tudják ezt megcsinálni, de ma már nincs annyira sok dolog amivel zavarba lehet hozni, mert egyszerüen hozzá szoktam, hogy igen, tabu témákról is lehet beszélni, sőt, sokkal viccesebb, mint ha nem beszélnénk, a lényeg hogy ha felvállalod, hogy igen, ez vagy te, akármi is az, leszarod hogy mások mit gondolnak, ott vannak a haverjaid, akiknek tök mindegy hogy milyen vagy, bírnak, akkor már nem lesz ez...szal a lényeg, ha sokszor kerülsz ilyen helyzetbe, majd megtanulod kezelni, és nem váltja ki belőled ezt a "stressz' reakciót. Először a kutya is fél ha feléje legyintesz, de ha sokszor csinálod és látja hogy nem bántod, akkor már nem ijed meg. :)

2011. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
14 éves lány.
2011. dec. 7. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!