Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már vagy 5 hónapja vége,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már vagy 5 hónapja vége, mégis ha időnként eszembe jut elmegy az életkedvem is, és talán még hiányzik is. (? )

Figyelt kérdés

Miért van ez? 2 hónapja új kapcsolatban vagyok, de az az előző valami leírhatatlan módon különleges volt, és mindezt éveken keresztül.

Mióta vége nem is beszéltünk, harapósan fejeződött be sajnos. Ide valahogy nem illik az "idő meggyógyít" kijelentés, egyszerűen egy akkor hallgatott szám, egy véletlen felmerülő emlék, vagy bármi amiből rá tudok gondolni egyből kihúzza alólam a talajt.

Nem akarom elhinni h. ennyire nehéz továbblépni. Így van ez mással is?


2011. szept. 29. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:

"5 hónapja vége" és "Ide valahogy nem illik az "idő meggyógyít" kijelentés" basszus. Mennyi idő kellett a csillagok kialakulásához? (10.000.000.000 év) Na majd ha ennyi idő után is hiányozni fog akkor bajban vagy. Addig éld az életet és ne gondolj vissza.


Komolyan 5 hónap semmi. 1-2 év múlva már nem fog hiányozni. Főleg ha találsz mást aki legalább fele annyira jó.

2011. szept. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nagyon gyorsan lett uj kapcsolatod. 3 honap után.ennxi idö alatt nem lehet kiheverni egy nagy szerelmet. akkor se ha ujra szerelmes vagy. mindig be fog villanni a képe.nekem is van uj kapcsolatom,a régebbinek két éve vége. mégis néha fájdalmas visszagondolnom az exre. nem akarnék vele ujra együtt lenni,nem alkalmas rá,de akkor is volt benne valami különleges. lehet hogy sose felejtem el én se. de ez nem gátol az uj kapcsolatomban.
2011. szept. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Így már értem a dolgot :)


THX :)

2011. szept. 30. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!