Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Mit tegyek? Az életkedvem is elszállt már.

Figyelt kérdés
Van egy barátom.Fél éve vagyunk együtt.Szeretjük egymást,legalább is én Őt nagyon.De néha már úgy érzem,csak én töröm magam a kapcsolatunkért.Ha valamin netán "megsértődök" vagy rosszul esik nekem,abba könnyen beletörődik,meg egyik elköszönésnél mondta ugye,hogy:"szeretlek,szia" és én meg nem válaszoltam vissza egyből,nem vágtam rá,hogy én is téged vagy valami,azt mondta,hogy:"te nem?akkor jó.."De aztán végül is megölelt..De mintha már nem szeretne,vagy nem úgy,ahogy az elején.Pénteken meg lett beszélve,hogy szombaton eljön hozzám fél 6-tól 7-ig és utána megy a barátaihoz,de előtte velem szeretne lenni.Vártam is nagyon,készültem szinte egész nap(hét közben szinte sosem tudunk találkozni).Az 16:40-es busszal kellett volna jönnie,úgy beszéltük meg.Egészkor jön a telefon,hogy még mindig ott áll a megállóban és nem jön a busz..szóval azt mondta,hogy 20 perce késik a busz(sosem szokott,főleg így,hogy még havas/jeges sem volt az út)és,hogy akkor most később fog ugye ide érni és már pedig őt a haverjai várják és így csak fél óra,óra lenne amit együtt tudunk lenni..Hallottam a hangján,hogy nem akar jönni,meg inkább menne el szórakozni.Nem jött el.(Én annyira szeretem Őt,hogy fordított helyzetben,akár egy fél órára is eljöttem volna,csak hogy láthassam)Azóta sem keresett.Ilyen helyzetekben mindig én megyek utána..mintha le is sz*rná,hogy mi van velem..De azt elvárja,hogy mikor itt van legyen szex,meg orál meg satöbbi..
2011. jan. 30. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de én úgy gondolom téged csak kihasznál te meg eldobva női büszkeségedet keresed őt! Nem szabad, igen is tudsz nélküle is élni szórakozni kikapcsolódni. Nem tudom mennyi idős vagy, de fiatalnak tűnsz. Próbálj meg nélküle is élni, tudom nehéz a szerelem ilyen :) De nem a szerelem jelenti az életet!
2011. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ebből nekem az jött le hogy sajnos tényleg nem nagyon szeret már téged. csak a szexre kellesz neki. én elhagynám a helyedbe - akármennyire is szereted, most gondolj bele. biztos hogy lesz olyan aki többre fog értékelni. egyébként hány éves vagy?
2011. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
17 múltam..
2011. jan. 30. 15:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hülyeségnek fogod tartani, de szerintem csak kihasznál..

Felesleges ilyen emebrrel együtt lenned csak a szex érdekli..

De ha tényleg ennyie szereted próbálj meg vele leülni és megbeszélni a dolgot.. Mondd meg neki, hogy neked ez így nem jóó.. és ha ez így megy tovább elhagyod vagy ilyesmi..

Sok szerencsét..L/14

2011. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nagyon úgy tűnik, hogy kihasznál.Szerintem csak "jó hogy vagy,mert nincs más" típusú kapcsolat ez: ha éppen rád ér és kedve is van akkor oké, de ha kicsit meg kell erőltetnie magát, akkor neked kell lépni...Így van? Ha igent válaszoltál, akkor téged tényleg kihasznál és nem szerelemből van veled.Írtad, hogy fordított helyzetben te elutaztál volna hozzá egy fél órára is...igen, mert te szereted
2011. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2. 15:14

mindent leírtál... :'(

2011. jan. 30. 15:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Kihasznál. Túl sokat engedsz meg neki.
2011. jan. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele,dobd ki az ilyen csak ezt érdemli.Megaláz,röhög rajtad,ne hagyd magad,büszkeség legyen már benned,egy nőnél ez a legfontosabb!Lépj ki ebből az úgynevezett kapcsolatból!Biztos találsz majd olyat aki megbecsül és szeret.Sok sikert a kereséshez.
2011. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne légy vak,legyen tartásod, önbecsülésed!!!Nah meg fiatal vagy, örülj, hogy túl leszel egy ilyen "csak szexre kellesz" pasin, valaki évekig él ilyennek 40 éves fejjel és még akkor sem veszi észre!Te jól jársz egy ilyen szakítással, ő meg sajnálhatja, hogy elveszített.
2011. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!