Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezhetnék magamnak...

Hogyan szerezhetnék magamnak önbizalmat?

Figyelt kérdés

Egyébként mások szerint nem vagyok csúnya, de nekem nem tetszik az arcom, és végül is nincs rossz alakom, és nem is vagyok kövér, de én szeretnék nádszálvékony lenni, olyan, hogy nagyon. A mellkasom egy kicsit csúnya (pattanásos), de annyira nem durván de engem nagyon zavar. Nem merem kisírni sem magam, és nem tudom mit tehetnék... mert már nagyon lent van az önbizalmam a béka segge alatt.. emiatt már kicsit undok is vok és ezt nagyon utálom... és nincs meg az alap jókedvem sem már..

LÉGSZI SEGÍTSETEK!


2009. máj. 15. 23:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és 14/L vok.
2009. máj. 15. 23:20
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy tényleg csúnya vagy-e vagy csak bebeszéled magadnak. Egy kép elférne...
2009. máj. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2009. máj. 15. 23:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy csúnya.olyan átlagos :P

figyelj...ha mondjuk kicsit szexisebben,nőiesebb ruhákat vennél,máris szebb lennél és önbizalmad is nagyobb lenne.Próbáld csak ki ;]

2009. máj. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia... Szívesen segítenék, de az én önbizalmam se túl nagy, hogy úgy mondjam :D Gyakorlatilag nulla... -.-

Viszont megnéztem a képet, s szerintem egyáltalán nem vagy csúnya, sőt... :) És ne akarj ennél vékonyabb lenni, mert pont úgy vagy jó, ahogy... De persze magadnak kell megfelelned és tetszened, nem másoknak.. :)

2009. máj. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy szerezhetnél önbizalmat ?

Ismerek egy boltot ahol ilyet árulnak ! (bocsi csak vicc volt)

Egyébként csak változtass a megszokott külsödön.

uj frizura

uj ,csajos rucik

kis smink

hidd el jobban fogod érezni magad

2009. máj. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
kezdj olyan dolgokba amik szinte biztos h sikerülnek és ha sikerül akkor örülj neki nagyon és mond magadnak ezaz igen király vagyok:P
2009. máj. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, kipróbálom őket :). Az legutóbbi válaszolónak: köszi, már megvan :P táncolok, és a latin része úgy érzem hogy nagyon jól megy és ezt tökre élvezem meg az egész táncot is :).
2009. máj. 16. 22:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma megpróbáltam a sminket meg az új frizut és tök jól éreztem magam. :) A tánc is sokkal sokkal jobban ment, szépnek éreztem magam, és mégjobban élveztem az egészet :). :) Köszi mindenkinek! :):):):):):)
2009. máj. 17. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!