Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy valami jó...

Miért van az, hogy valami jó dolog történik az emberrel, esetleg megvalósul egy álma, vagy valami amit régóta szeretett volna, de akár valami kisebb jó esemény esik meg vele és nem tud örülni, pedig tudja, hogy örülnie "kéne"?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon tudok örülni, ha valami "kisebb jó" történik velem. :). Ne haragudj, épp ezért nem tudom átérezni a kérdést.
2011. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam már ilyen helyzetben. Talán azért, mert amíg el nem éred az álmod, van miért küzdeni, van célod, majd hirtelen a nagy "üresség". Ilyenkor gondolom célszerű újabb és újabb célokat kitűzni és persze kiélvezni azt amit elértél.
2011. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

mindig vannak újabb céljaim:-)

azért olyan rossz ez,hogy vannak embertípusok,akik nem tudnak örülni még nagyon kellemes dolgoknak se :-(

2011. ápr. 18. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!