Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megtudod rendezni az életed...

Megtudod rendezni az életed olyan mértékben, hogy elégedett legyél azzal a szereppel amelyet alakítasz nap mint nap?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az a karakter akit a saját életemben alakítok teljesen megfelelő nekem. jó persze kívánhatnék jobb körülményeket stb de nekem így jó, sok "munkám" van benne hogy az vagyok aki, és nem akarok más szerepbe bújni vagy durvábban változtatni
2011. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem.
2011. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 life is beautiful ***** válasza:

megrendezni azaz eljátszani?

miért jó az..inkább belsőleg változzak ,mert így nem jó ,de színészkedés meg csak boldogtalanná tesz

2011. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem alakítok senki mást csak saját magam!

És úgy jó a dolog ahogy van!Ezért szeretnek Engem az emberek!

2011. dec. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Az életedet megjátszhatod és megélheted!


Amikor megjátszod, lehetnek benne jó részek, amiben jól érzed magad és lehetnek benne rossz részek amiket nem szeretnél újra élni. A valós életben amikor élsz eljátszhatod ugyan így, azonban a világ reakciója folyamatosan fog érkezni feléd, másokkal ugyan is küölcsönhatásban vagy.


Amikor kiqrsz a haveroddal, akkor az sértett lesz, haragot fog érezni talán, vissza vághat, a dolgok ezáltal elkezdenek hatni majd rád, másokon keresztül.


A jó élethez nem kell más mint sok szeretet teljes gondolat, okos toleráns viselkedés és a dolgok még akkor is többségében jól fognak történni, ha máso kszeretnének bele rondítan ia dolgaidba.


Ezek az emberek ugyan is nem tudják majd azt, hogy téged szeretnek, barátaid vannak, emberek akik kiállnak melletted, tesznek érted. Alakítsd ezt ki magad körül és boldog leszel! Kiegyensúlyozott és legfontosabban: Egészséges is!

2011. dec. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Amíg egy szerepet alakítasz az életedben, addig nem lehetsz elégedett, mert legbelül nem vagy szabad. A szereped korlátai közé zárod magad? Csinosítgathatod a színházadat akárhogyan, boldog így sose lehetsz.


Tehát a válaszom igen. Én akárhogy rendezem be az életemet, mindig elégedett vagyok a nemlétező szerepemmel, ugyanis képes vagyok neki megfelelni bárbikor :)

2011. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 viktor123456 ***** válasza:
persze. a szereped olyan legyen, hogy az te vagy magad. :D
2011. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A probléma ott kezdődik, ha valaki szerepet játszik. Mivel abban az esetben nem önmagát adja, hanem eljátszik egy olyan "szerepet", amivel csak látszólag azonosul. Amikor teljes életet élünk, akkor a felvállalásunk, helyzetmegítélésünk, döntésünk mély, belső meggyőződésből fakad, félelmek nélkül.
2011. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
segítőkész jóbarát mind szép amit írtál. én attól ijedek meg amikor mondják azt a sok számomra unalmas munkát, és amikor azt hallom, hogy: "majd meglátod, amikor nem lesz más választásod" az kiakaszt, mert én mindenképp el akarom érni hogy azt tegyem amit szeretek, de ugyanakkor bizonytalan vagyok, hogy mi van ha elgyengülök és nem sikerül. Félek hogy nem leszek elég jó. Azt tudomásul vettem, hogyha valamit nagyon akarok akkor tennem kell érte, de honnan tudom, hogy már nem tehetek semmit, vagy csak kifogást keresek? Hogy legyek, jobb és erősebb. Hogyan vegyem rá magam, hogy ne adjam fel? Honnan tudjam hogy mennyivel kell többet tennem?
2011. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!